Staigmena Alytuje: „Dzūkija“ nušlavė „Lietkabelį“
„Bet­sa­fe-LKL“ čem­pio­na­te Aly­taus „Dzū­ki­ja“ (7/17) pa­tei­kė vie­ną di­džiau­sių se­zo­no staig­me­nų. Dzū­kai ne­pa­li­ko vi­siš­kai jo­kių vil­čių Pa­ne­vė­žio „Liet­ka­be­liui“ (16/9) ir iš­ko­vo­jo triuš­ki­na­mą per­ga­lę.

Praėjusio sezono Lietuvos vicečempionai nė karto rungtynėse nepirmavo ir 73:98 (16:27; 19:26; 24:24; 14:18) turėjo pripažinti ryškų dzūkų pranašumą.

Pagrindinis kalvis į dzūkų pergalę buvo Anatolijus Kaširovas. Aukštaūgis sužaidė rezultatyviausias rungtynes „Betsafe-LKL“ čempionate savo karjeroje. „Dzūkijos“ legionierius pelnė 25 taškus ir surinko 27 naudingumo balus. Krepšininko ankstesnis rekordas buvo užfiksuotas praėjusį sezoną, kai pelnė 23 taškus.

Nuo pat pirmųjų akimirkų „Dzūkija“ šovę į priekį 5:1 ir pradėjo savo šou. Po pirmųjų 10 minučių alytiškiai jau pirmavo 27:16. Skirtumą dar labiau aikštės šeimininkai padidino per antrąjį kėlinį ir į rūbinę išėjo pirmaudami 18 taškų skirtumu – 53:35.

Trečiajame kėlinyje „Dzūkija“ vienu metu pirmavo net 71:45, tačiau prieš ketvirčio pabaigą svečiai iš Panevėžio persvarą sumažino iki 18 (77:59). Ketvirtame kėlinyje „Lietkabelis“ dar spaudė savo varžovus, tačiau galiausiai nuleido rankas ir pralaimėjo ir ketvirtąjį kelinį.