Specialistas iš Danijos mūsų moterų nebetreniruos
Lie­tu­vos ran­ki­nio fe­de­ra­ci­ja (LRF) abi­pu­siu su­si­ta­ri­mu nu­trau­kė su­tar­tį su Lie­tu­vos mo­te­rų ran­ki­nio rink­ti­nės vy­riau­siuo­ju tre­ne­riu Bo Mil­to­nu An­der­se­nu.

Strategas iš Danijos kartu su asistentais Lietuvos moterų rinktinei vadovavo nuo 2016-ųjų. Per tą laiką Lietuvos moterų rinktinė spėjo sužaisti dvejose pasaulio čempionato atrankose bei atrankos varžybose į Europos čempionatą.

Abu kartus besivaržant dėl patekimo į planetos pirmenybes lietuvės iškovojo po vieną pergalę bei patyrė po du pralaimėjimus ir į kitus atrankos etapus nepateko. Skambiausias Lietuvos rankininkių pasiekimas vadovaujant Bo Miltonui Andersenui –pasiektos lygiosios Vokietijoje su šios šalies rinktine. Tuomet Lietuvos rinktinei pavyko pateikti milžinišką staigmeną ir su viena iš stipriausių komandų Europoje sužaisti rezultatu 26:26 (11:14). Vis dėlto surinkusios grupėje du taškus Lietuvos rinktinėje užėmė paskutinę ketvirtą vietą.

Artimiausias startas Lietuvos moterų rinktinės laukia šių metų rudenį, kuomet prasidės atrankos į Europos čempionatą varžybos. Iki to laiko Lietuvos rankinio federacija patvirtins naują rinktinės trenerį, kuris vadovaus komandai šios atrankos metu.