Sezono rungtynes sužaidęs E. Želionis atvedė „Neptūną“ ant bronzinio „Betsafe-LKL“ pakylos laiptelio
Ed­ga­ras Že­lio­nis pa­sis­ten­gė, kad bron­zi­nė­je se­ri­jo­je penk­tų­jų rung­ty­nių ne­pri­reik­tų. Jo ve­da­ma Klai­pė­dos „Nep­tū­no“ eki­pa pa­lau­žė Pa­ne­vė­žio „Liet­ka­be­lį“ ir se­ri­jo­je iki tri­jų per­ga­lių trium­fa­vo 3–1.

„Neptūnas“ iškovojo „Betsafe-LKL“ bronzos medalius pirmą kartą nuo 2012–13 metų sezono.

Lėtai pradėjęs, tačiau vėliau įsibėgėjęs „Neptūnas“ 89:78 įveikė panevėžiečius ir išvengė penktųjų bronzinės serijos rungtynių.

Geriausias sezono rungtynes sužaidęs ir „Neptūną“ į pergalę atvedęs E. Želionis šiame susitikime pelnė 27 taškus ir surinko 31 naudingumo balą.

„Neptūno“ ekipa rungtynes pradėjo itin prastai ir per pirmas 6 minutes tesukrapštė vos 2 taškus. Vis dėlto geru puolimu nepasižymėjo ir „Lietkabelis“, kuriam pasinaudoti tragišku varžovų pataikymu nepavyko ir po pirmųjų 10 minučių pirmavo 16:12.

Vis dėlto antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmė klaipėdiečiai, kurie nesustabdomai atakavo iš trijų taškų zonos ir išsiveržė į priekį 30:23. Vis dėlto Kšištofo Lavrinovičiaus vedamas „Lietkabelis“ iki pertraukos deficitą sumažinti sugebėjo (38:41).

Trečiajame kėlinyje abi ekipos žaidė taškas į tašką, tačiau ketvirčio pabaigoje pradėjo siausti E. Želionis. Iš viso 13 taškų per kėlinį pelnęs aukštaūgis ketvirčio pabaigoje pelnė 9 taškus iš eilės ir pats perlaužė rungtynes. E. Želionio dėka „Neptūnas“ prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 64:56.

Ketvirtajame kėlinyje „Lietkabelis“ bandė vytis, tačiau jų pastangos vaisių nedavė. Įpusėjus ketvirčiui po Renaldo Seibučio dvitaškio komandas jau skyrė 10 taškų – 76:66. Per likusį laiką aikštės šeimininkams žymiai sumažinti deficito nepavyko ir bronzos medalius iškovojo uostamiesčio krepšininkai.