Sergejus Maslobojevas grįžta
„E­su pa­ten­kin­tas, kad ne­pa­si­šiukš­li­nau“, – nė ne­mirk­te­lė­jęs že­ria vie­nas ge­riau­sių Lie­tu­vos ko­vo­to­jų Ser­ge­jus Mas­lo­bo­je­vas, ku­ris sa­vait­ga­lį Ry­go­je vy­ku­sia­me pa­sau­lio K-1 mė­gė­jų čem­pio­na­te iš­ko­vo­jo auk­so me­da­lį.

Į varžybas kovotojas išvyko tam specialiai nesirengęs. „Buvau po dviejų mėnesių pertraukos, todėl norėjau pajusti save ringe prieš svarbų turnyrą, – šypsojosi S. Maslobojevas. – Pusfinalyje Rusijos kovotojas, sužinojęs, kad teks kovoti su manimi, atsisakė žengti į ringą – greitai patekau į finalą. Tačiau finale susitikau su labai rimtai nusiteikusiu jaunu kovotoju iš Moldovos. Didesnė mano patirtis laimėjo – kova buvo nutraukta po pirmosios minutės“.

Lapkričio 17 dieną jis nusprendė dalyvauti „Bushido Heros & KOK World GP“ turnyre „Siemens“ arenoje.

„Vilniuje noriu parodyti tai, ką moku geriausiai, – sakė S. Maslobojevas. – Buvau ne kartą minėjęs, kad dalyvavimas Lietuvoje organizuojamose turnyruose man yra prioritetas, – sakė sutartį su didžiausia Azijos kovos turnyrų organizatore ONE turintis S. Maslobojevas. – Šį kartą pavyko tinkamai susidėlioti grafiką, todėl lapkričio mėnesį galėsiu pasirodyti prieš savo publiką“.