Šarūno Jasikevičiaus gimtadienio išvakarėse – nelengva „Žalgirio“ pergalė prieš „Dzūkiją“
Eu­ro­ly­go­je už­ti­krin­tai žy­giuo­jan­tis Kau­no „Žal­gi­ris“ (21–3) su­grį­žo į per­ga­lių ke­lią ir „Bet­sa­fe-LKL“ čem­pio­na­te. Pir­ma­die­nį 42-ąjį gim­ta­die­nį švę­sian­čio Ša­rū­no Ja­si­ke­vi­čiaus auk­lė­ti­niai na­muo­se pa­lau­žė Aly­taus „Dzū­ki­jos“ (7–17) krep­ši­nin­kus.

Viso susitikimo metu atkakliai šalies čempionams besipriešinusi Alytaus ekipa trečiajame kėlinyje pirmavo 43:39, o priekyje ji vis dar buvo ir prasidėjus lemiamam ketvirčiui – 49:48. Kauno klubui perlaužti mačo eigą pavyko tik likus žaisti 6 minutes.

Lemiamu metu žalgiriečiai susigriebė ir pradėjo dėti pamatus pergalei – jie surengė spurtą 15:4 bei įgijo dviženklę persvarą 69:56. Per likusias 3 minutes „Dzūkija“ sugrįžti į rungtynes jau nebesugebėjo, todėl triumfavo šeimininkai.

Paskutiniosiomis minutėmis alytiškiams teko verstis net be trijų priekinės linijos žaidėjų. Dėl viršyto asmeninių pražangų limito aikštelę ketvirtajame kėlinyje paliko Anatolijus Kaširovas, Paulius Petrilevičius ir Alanas Wigginsas.

Vienvaldžiais „Betsafe-LKL“ lyderiais vėl tapusius kauniečius į priekį vedė Paulius Jankūnas, pelnęs 17 taškų. Kapitonui sėkmingai talkino po 12 taškų įmetę Brandonas Daviesas bei Edgaras Ulanovas, kuris dar ir atkovojo 10 kamuolių.