Rekordinis Robertos Mizgerytės pasirodymas vainikuotas „Fortūnos“ pergale Šiauliuose
Pra­ėju­sią sa­vai­tę įspū­din­gai pa­si­ro­džiu­si prieš Ma­ri­jam­po­lės „Sū­du­vą“ ir nu­sky­nu­si nau­din­giau­sios Lie­tu­vos mo­te­rų krep­ši­nio ly­gos (LMKL) žai­dė­jos lau­rus, Ro­ber­ta Miz­ge­ry­tė, pa­na­šu, ne­ke­ti­na su­sto­ti.

Asmeninį karjeros naudingumo rekordą pakartojusi Klaipėdos „Fortūnos“ (8–10) puolėja surinko 35 naudingumo balus, o jos vedamos Viliaus Stanišausko auklėtinės išvykoje 77:71 (19:21, 17:22, 23:11, 18:17) palaužė atkakliai kovojusį Šiaulių „Šiaulių-Universitetą“ (0–18) ir įsirašė antrąją pergalę iš eilės.

Be keitimų žaidusi R. Mizgerytė pelnė 19 taškų (7/12 dvitaškiai, 5/7 baudos), atkovojo 12 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavusi net 6 metimus užfiksavo ne tik geriausią sezono, bet ir asmeninį karjeros rezultatą.

35 naudingumo balus klaipėdietė surinko ir pirmoje tarpusavioje akistatoje su Šiaulių komanda. Praėjusią savaitę vykusiame susitikime su „Sūduva“ aukštaūgė įsirašė 34 naudingumo balus.

Prie viso to, R. Mizgerytė dar pasiekė septintąjį dvigubą dublį bei žaidėjų rikiuotėje padvigubino savo pranašumą prieš Vilniaus „Kibirkšties“ legionierę Shenitą Landry, tokį pasiekimą užfiksavusią penkissyk.

Didžiąją rungtynių dalį pirmavusios šiaulietės iniciatyvą prarado antroje mačo pusėje, kada viešnios iš Klaipėdos surinko devynis taškus be atsako ir išsiveržė į priekį – 55:51.

Visgi ketvirtajame kėlinyje šiaulietės nenuleido rankų ir atsakiusios tokia pat atkarpa persvėrė svarstykles savo naudai – 65:61. Paskui šeimininkės per kiek daugiau nei keturias minutes tepelnė vos tašką, kai „Fortūna“ atseikėjo 12 taškų ir įgijo pergalingą pranašumą – 75:68.

„Šiauliai-Universitetas“: Urtė Bukauskaitė (10 atk. kam.) ir Brigita Sinickaitė – po 22, Dominyka Paliulytė 16 (9 rez. perd.).

„Fortūna“: Andra Gabalytė 23 (4/11 trit.), Roberta Mizgerytė 19 (12 atk. kam., 6 blk.), Sandra Baliutavičiūtė 18.