Pristatytas naujas klubo „Neptūnas“ savininkas
Klai­pė­dos „Nep­tū­no“ krep­ši­nio klu­be tei­gia­mi po­ky­čiai – pri­sta­ty­tas nau­jas sa­vi­nin­kas, įsi­gi­jęs „Nep­tū­no“ ak­ci­jas. Juo ta­po klai­pė­die­tis, žu­vies sri­ty­je tiek Lie­tu­vo­je, tiek už­sie­nio ša­ly­se be­si­dar­buo­jan­tis 40-me­tis Si­gi­tas Amb­ra­ze­vi­čius.

Ankstų pirmadienio rytą Klaipėdos miesto rotušėje vykusioje spaudos konferencijoje jis pristatytas tiek Klaipėdos merui Vytautui Grubliauskui, tiek žiniasklaidos atstovams.

„Neptūno“ rėmėjų paskatintas ėmiausi iniciatyvos sutvarkyti komandos valdymą. Šimtaprocentiniu komandos akcijų savininku esu tik laikinai. Prie manęs prisijungs 5–6 verslininkų grupė, ateityje į komandos valdymą ir savininkų gretas planuojame įtraukti ir Klaipėdos savivaldybę. Norime, kad viskas būtų skaidru, vieša ir patikima. Esu Lietuvos ir Klaipėdos miesto patriotas. Svarbiausia, kad Klaipėdoje išliktų krepšinio reiškinys. Mūsų visų bendras tikslas – Klaipėdoje išsaugoti aukščiausio lygio krepšinį. Klubas į praeitį nesigręžioja, viską pradedame nuo balto popieriaus lapo“, – per spaudos konferenciją pabrėžė S. Ambrazevičius.

Jis kvietė išnaudoti šią situaciją ir prie komandos prisidėti įvairių sričių verslininkų.“Juk „Neptūnas“ jau keletą metų yra viena lankomiausių LKL ekipų, tad verslininkus kviečiame išnaudoti šią auditoriją, reklamuojant savo verslus ir tuo pačiu prisidedant prie savo miesto komandos gerovės. Juk visi kartu galime pasiekti geresnių rezultatų. Pasikartosiu: norime, kad viskas būtų skaidru, vieša ir atvira, o komandos valdymas būtų paprastas ir visiems aiškus“, – teigė S. Ambrazevičius.

Spaudos konferencijoje dalyvavę klubo direktorius Artūras Žalys, komandos sporto direktorius Donatas Zavackas, komandos vyr. treneris Kazys Maksvytis ir komandos kapitonas Simas Galdikas pasidžiaugė, kad reikalai juda į priekį.

„Šio sezono žaidėjams ir trenerių štabui jokių įsiskolinimų nebėra. Komandą papildė du nauji krepšininkai – Vytautas Šulskis ir Brandonas Fieldsas. Tikimės, kad jie daug mums padės. Džiugu, kad komanda per prieš tai buvusį sunkų periodą nesutriko, susitelkė, kovojo ir neišbarstė taškų“, – sakė K. Maksvytis.