Pralaimėjimas Farerams sužlugdė lietuvaičių viltis patekti į kitą pasaulio čempionato etapą
Lie­tu­vos mo­te­rų ran­ki­nio rink­ti­nė an­tro­sio­se pa­sau­lio čem­pio­na­to at­ran­kos rung­ty­nė­se 21:25 nu­si­lei­do Fa­re­rų sa­lų rink­ti­nei ir pra­ra­do ga­li­my­bes ko­vo­ti dėl ke­lia­la­pio į ki­tą etapą

Vakar apmaudžiai vieno įvarčio skirtumu 21:20 nusileidusi atrankos šeimininkei bei favoritei Šveicarijos rinktinei šiandien Lietuvos nacionalinė komanda susitikimą su Farerų salų komanda pradėjo itin blankiai ir leido varžovėms susikurti apčiuopiamą pranašumą. Po pirmojo kėlinio Farerų salų rinktinė pirmavo keturiais įvarčiais (15:11).

Antrajame kėlinyje jaunosiomis rankininkėmis besirėmusi Lietuvos komanda išlyginti rezultato taip ir nesugebėjo. Varžovės, kurios vakar patyrė pralaimėjimą prieš Suomijos komandą, užtikrintai sužaidė ir antrąjį rungtynių kėlinį bei šventė pergalę 25:21.

Lietuvos rinktinei rytoj liko sužaisti dar vienerias rungtynes su Suomijos rankininkėmis, kurios šiandien dar laukia savojo susitikimo su Šveicarija. Nors palankiai susiklosčius likusiems mačams lietuvės dar galėtų pakilti ir iki antrosios vietos grupėje, tačiau iškovoti kelialapio mūsų rinktinė nebeturi net teorinių šansų.