Po pertraukos sustojęs „Lietkabelis“ nuskendo Prancūzijoje
Tre­čia­die­nio va­ka­rą Pa­ne­vė­žio „Liet­ka­be­lis“ (4–8) ap­mau­džiai kri­to FI­BA Čem­pio­nų ly­go­je. Aukš­tai­ti­jos klu­bas sve­čiuo­se 91:99 (20:25, 17:19, 31:20, 27:31) nu­si­lei­do Di­žo­no JDA (4–8).

Trečiajame kėlinyje iš aikštės už techninę ir nesportinę pražangas buvo išvytas Stefanas Sinocevas, o ketvirtojo ketvirčio antroje dalyje – ir vyr. treneris Nenadas Čanakas, kuris gavo techninę pražangą.

Sužaidus pusę pirmojo kėlinio priekyje dar buvo JDA ekipa (15:12), tačiau tada trijų minučių atkarpą „Lietkabelis“ laimėjo 10:3 ir išsiveržė į priekį 22:18.

Vėliau panevėžiečiams pavyko padidinti persvarą iki septynių taškų, tačiau dažniausiai komandas skyrė 3–5 taškai, o antrasis kėlinys baigėsi „Lietkabeliui“ pirmaujant 44:37.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Lietkabelis“ dar turėjo aštuonių taškų persvarą (49:41), tačiau penkių minučių atkarpą šeimininkai laimėjo 17:6 ir išsiveržė į priekį 58:55.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo JDA pirmaujant keturiais taškais (68:64), o penkių minučių atkarpą šeimininkai laimėjo 17:8 ir sugebėjo padidinti pranašumą iki rekordinio – 85:72.

JDA solidų pranašumą išlaikė beveik iki rungtynių pabaigos. Nors per paskutinias dvi minutes vietoje 14 taškų deficito „Lietkabelis“ sugebėjo sumažinti jį iki 6 (91:97), tačiau svarbioje kovoje dėl vietos pirmajame ketverte triumfavo prancūzai.

JDA: Davidas Holstonas 31, Axelis Julienas ir Ryanas Pearsonas po 16, Gavinas Ware'as 12.

„Lietkabelis“: Paulius Valinskas 20, Simas Jasaitis 17, Mindaugas Kupšas 15, Jamaras Wilsonas 10.