Po pertraukos subyrėję „Juventus“ krepšininkai buvo parblokšti Pasvalyje
Ket­vir­tą­ją per­ga­lę „Bet­sa­fe-LKL“ čem­pio­na­te iš­ko­vo­jo Pa­sva­lio „Pie­no žvaigž­džių“ krep­ši­nin­kai, na­mų are­no­je 90:71 su­sit­var­kę su Ute­nos „Ju­ven­tus“.

Lemiamas dvikovos lūžis įvyko trečiajame kėlinyje – Pasvalio komanda po didžiosios pertraukos daugiausia Lance'o Jeterio dėka į svečių krepšį siuntė vieną taiklų metimą po kito, sėkmingai rakino uteniškius gynyboje ir laimėję kėlinį 26:9 susikūrė pranašumą, kurio „Juventus“ panaikinti nebesugebėjo.

Pasvalio komanda itin užtikrintai atakavo iš trijų taškų zonos – tikslą pasiekė net 54 proc. tolimų metimų (12/22).

Prieš mačą specialiu prizu buvo apdovanotas „Pieno žvaigdžių“ aukštaūgis Emmanuelis Omogbo. Nigerijos rinktinės krepšininkas buvo pripažintas naudingiausiu spalio mėnesio „Betsafe-LKL“ žaidėju.

Tai buvo ir paskutinės amerikiečio Justino Wattso rungtynės Pasvalio komandos gretose. Krepšininkas rungtyniauti išvyks į Šveicariją.

Būtent J. Wattsas buvo pagrindinis pergalės kalvis. Jo sąskaitoje – 18 taškų, 9 atkovoti kamuoliai ir 8 rezultatyvūs perdavimai.

Pirmame kėlinyje abi komandos labiau rėmėsi savo snaiperiais ir atakavo iš trijų taškų zonos. Didelio pranašumo susikurti nesugebėjo nei viena pusė ir po pirmojo ketvirčio šeimininkai turėjo minimalų deficitą – 22:23.

Antrasis kėlinyje prasidėjo uteniškių spurtu, po kurio įpusėjus kėliniui jie pirmavo dviženkle persvara – 36:25. Tačiau Pasvalio komandos toks scenarijus iš vėžių neišmušė, ji sugebėjo skirtumą panaikinti, tačiau svečiai kėlinio pabaigą sužaidė sėkmingiau ir po pirmosios rungtynių pusės dar pirmavo 43:37.

Po pertraukos pasvaliečiai tiesiog dominavo – puolime ryškiai žibėjo L. Jeteris, gynyboje svečiams nebuvo suteikiama jokių šansų ir 26:9 laimėtas ketvirtis nulėmė, jog paskutiniame kėlinyje Pasvalio komandai beliko sutvarkyti formalumus.