Po ilgosios pertraukos pabėgęs „Neptūnas“ įveikė svečius iš Prienų
Klai­pė­dos „Nep­tū­no“ (4/1) ko­man­da pa­pil­dė per­ga­lių sąs­kai­tą „Bet­sa­fe-LKL“ čem­pio­na­te, na­muo­se 92:67 (14:21, 29:16, 25:8, 24:22) už­ti­krin­tai nu­ga­lė­ju­si Prie­nų „Sky­cop“ (2/3) klu­bą.

Po pirmųjų dviejų kėlinių Klaipėdos ekipa turėjo 6 taškų persvarą (43:37). Po pertraukėlės „Neptūnas“ suvaržė varžovų puolimą bei startavo spurtu 12:0. Pirmuosius taškus po pertraukos „Skycop“ pelnė beveik įpusėjus kėliniui, tačiau „Neptūnas“ ir vėl surinko 9 taškus be atsako, kas leido atitolti jau triuškinančiu skirtumu – 68:43.

Paskutinės 10 minučių, nepaisant keturių „Skycop“ tolimų metimų, situacijos nebepakeitė.

Rungtynių pradžioje Martyno Gecevičiaus tolimi metimai ir komandos draugų pagalba leido „Skycop“ atitrūkti 12:4. Nors „Neptūnas“ vis bandė panaikinti deficitą, rezultatą persverti pavyko tik po atkarpos 9:0 antrajame kėlinyje – 23:21.

Kol „Skycop“ naudojosi tolimais metimais, į juos tuo pačiu atsakydavo Tomas Delininkaitis. Varžovų pražangas klaipėdiečiai taip pat išnaudojo tiksliai bei tik Ovidijaus Varanausko tolimas šūvis sušvelnino rezultatą prieš ilgąją pertrauką – 37:43.

Klaipėdos ekipai 16 taškų pelnė T. Delininkaitis (4/5 trit.), 10 – Jerai Grantas, po 8 – Kyle’as Weaveris, Simas Galdikas ir O. Olisevičius (8 atk. kam.), po 7 – Gytis Masiulis, Lorenzo Williamsas (1/7 trit.) bei Laimonas Kisielius.

Prienų klubą į priekį vedė 21 tašką surinkęs Mindaugas Lukauskis (3/9 trit.), 11 pelnė Michaelas Bruesewitzas, 9 – M. Gecevičius (3/8 trit.), po 7 – Gintaras Leonavičius ir O. Varanauskas.