Philippe'as Coutinho – antras brangiausias futbolininkas
Ang­li­jos klu­bui „Li­ver­pool“ ne­pa­vy­ko iš­sau­go­ti sa­vo ly­de­rio bra­zi­lo Phi­lip­pe'o Cou­tin­ho. Jį ga­lų ga­le per­pir­ko Is­pa­ni­jos gran­das „Bar­ce­lo­na“ klu­bas.

Praėjusią vasarą „Liverpool“ atmetė tris katalonų pasiūlymus už Ph. Coutinho. Tačiau šią savaitę pasiūlytas ketvirtasis buvo lemiamas. Finansinės susitarimo sąlygos neviešinamos, tačiau teigiama, kad už šį atakuojantį saugą Liverpulio klubas iš karto gavo 120 mln. eurų kompensaciją ir gali tikėtis dar iki 40 mln. eurų ateityje, jei jam pavyks laimėti titulus.

„Esu laimingas, nes žaisti „Barcelona“ komandoje buvo viena iš mano vaikystės svajonių“, – sakė 25-erių atakuojantis saugas. Po susitikimo su „Barcelona“ prezidentu Josepu Maria Bartomeu brazilas pasirašė 5,5 metų sutartį.

Tokiu būdu Ph. Coutinho tapo antru brangiausiu futbolininku istorijoje. Visus rekordus praėjusią vasarą sumušė jo tautietis Neymaras. Jis iš „Barcelona“ į prancūzų Paryžiaus PSG perėjo už 222 mln. eurų išpirką.

Ph. Coutinho sutartyje su „Barcelona“ taip pat numatyta įspūdingos išpirkos suma. Klubas, panorėjęs jį perpirkti, turės pakloti 400 mln. eurų.