Permainingoje kovoje Kėdainiuose „Pieno žvaigždės“ iškovojo antrąją pergalę
An­trą­ją per­ga­lę „Bet­sa­fe-LKL“ čem­pio­na­te iš­ko­vo­jo Pa­sva­lio „Pie­no žvaigž­džių“ (2/4) ko­man­da, ku­ri sve­čiuo­se po per­mai­nin­gos ko­vos 86:80 (31:13, 22:30, 11:20, 22:17) pa­lau­žė Kė­dai­nių „Ne­vė­žį“ (1/5).

Prieš paskutinį ketvirtį pasvališkiai pirmavo minimaliai, tačiau vėliau septyni taškai iš eilės išvedė į priekį šeimininkus – 72:68. „Pieno žvaigždės“ rezultatą lygino likus 4 minutėms, kuomet išnaudojo baudų metimus (76:76), o kol „Nevėžis“ klydo ir šaudė pro šalį, varžovai šansus išnaudojo bei spurtavę 11:0 atsidūrė šalia pergalės – 83:76. Per paskutinę minutę ją beliko įtvirtinti.

„Pieno žvaigždėse“ debiutavęs Yannickas Franke’as lemiamu metu padėjo savo komandai ir iš viso per 25 minutes pelnė 11 taškų (3/5 dvit., 0/3 trit., 5/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas ir 3 sykius pažeidė taisykles. Naujoko sąskaitoje – 7 naudingumo balai.

„Pieno žvaigždžių“ komanda galingai pradėjo rungtynes ir vedama legionierių atitrūko 15:3. Kol „Nevėžio“ puolimas strigo, kitokia situacija buvo svečių pusėje, todėl skirtumas tarp ekipų tik dar labiau augo – 31:13.

Chauncey Collinsas bei Jonas-Christopheris Fulleris ėmė vesti į priekį „Nevėžį“, o atkarpa 9:2 bei gana sėkmingai užbaigtas kėlinys leido į ilgąją pertrauką iškeliauti atsiliekant 43:53.

Kardinaliai situacija keitėsi po ilgosios pertraukos: Gabrielius Maldūnas pelnė 5 taškus paeiliui, J.Fulleris išprovokavo pražangą metant iš toli bei taip skirtumas siekė jau tik 4 taškus – 55:59. Šeimininkai surengė dar vieną spurtą 8:0 ir taip rezultatą persvėrė – 63:61, o prieš paskutinį kėlinį ekipas skyrė vos taškas.