Pasipriešinimo nesulaukusios „Hoptrans-Sirenos“ nugalėjo „Fortūną“
Vi­sos aikš­tė­je pa­si­ro­džiu­sios Kau­no r. „Hop­trans-Si­re­nos“ (11–2) krep­ši­nin­kės pel­nė taš­kus ir jų eki­pa iš­ko­vo­jo per­ga­lę Lie­tu­vos mo­te­rų krep­ši­nio ly­go­je (LMKL), na­mie 91:55 (25:13, 21:9, 20:12, 25:21) įvei­ku­sios Klai­pė­dos „For­tū­ną“ (6–7).

„Hoptrans-Sirenos“ viešnioms lengvo gyvenimo nežadėjo jau nuo pat pirmojo kėlinio, kurį užbaigė atkarpa 9:3 ir įgijo dviženklį pranašumą (25:13).

Rungtynių nugalėtojo klausimas buvo išspręstas dar prieš ilgąją pertrauką, kuomet šeimininkės antrąjį ketvirtį pradėjo spurtu 10:2 ir įgijo 20 taškų persvarą (35:15). Po ilgosios pertraukos skirtumas ir toliau augo, kol galų gale pasiekė ir 30 taškų ribą.

Šeimininkių gretose visos krepšininkės, pasirodžiusios aikštelėje pelnė taškus, o rezultatyviausia buvo Dovilė Saurazaitė, surinkusi 16 taškų.

„Hoptrans-Sirenos“: Dovilė Saurazaitė 16, Livija Sakevičiūtė 14, Kristė Druskytė, Ieva Šimkutė, Gabija Šegždaitė ir Rasa Knyzaitė po 10.

„Fortūna“: Sandra Baliutavičiūtė 19, Andra Gabalytė 14, Agnė Černeckytė 10.