Pasaulio futbolo čempionate Prancūzija 2:1 palaužė Australiją
Tech­no­lo­gi­jos du­syk pa­dė­jo Pra­ncū­zi­jai pa­sau­lio fut­bo­lo pir­me­ny­bių rung­ty­nė­se šeš­ta­die­nį, kai C gru­pės fa­vo­ri­tai Ka­za­nė­je 2:1 pa­lau­žė Aus­tra­li­jos ko­man­dą.

Prancūzijos komanda sulaukė progos atlikti 11 metrų baudinį, kurį realizavo Antoine'as Griezmannas 58 minutę, po to, kai teisėjas peržiūrėjo australo pražangą baudos aikštelėje.

Paulis Pogba rungtynių 81 minutę pelnė pergalingą įvartį, kuomet vėl buvo panaudotos technologijos – jos parodė, kad kamuolys krito už vartų linijos, prieš tai atsimušęs į skersinį.

Australijos rinktinės kapitonas Mile'as Jedinakas buvo trumpam išlyginęs rezultatą 11 metrų baudiniu 62 minutę. Baudinys buvo skirtas dėl gynėjo Samuelio Umtiti žaidimo ranka prie vartų.

C grupėje šeštadienį dar žais Peru ir Danijos komandos.