Pasaulio čempionatas: Urugvajus paskutinę minutę nugalėjo Egiptą
Pa­sau­lio fut­bo­lo čem­pio­na­to A gru­pės rung­ty­nė­se Urug­va­jus 1:0 nu­ga­lė­jo Egip­tą.

Nors prieš rungtynes Egipto rinktinės treneris žadėjo, kad žais lyderis M.Salah. Atrodo, tai buvo tik taktinis manevras. „Liverpool“ žvaigždė debiuto pasaulio čempionate dar turės palaukti.

Luisas Suarezas tiek pirmajame, tiek antrajame kėlinyje sukūrė net kelias geras proga įvarčiui, tačiau nei vienos iš jų neišpildė. Į vartų virpstą buvo pataikęs ir Edinsonas Cavani, tačiau galiausiai egiptiečių gynybą pribaigė Jose Maria Gimenezas, kuris 90-ąją minutę įmušė pergalingą įvartį.

Gynėjas laisvo smūgio metu aukščiausiai pašoko ir galva pasiuntė kamuolį į vartus.

Egiptas į turnyrą pateko pirmą kartą per 28 pastaruosius metus. Manoma, kad egiptiečių šansai čempionate tampriai susiję su M.Salah pasirodymu. Ir iš tiesų, be jo Egipto rinktinei sunkiai sekėsi suregzti pavojingas atakas.

Po šios pergalės Urugvajus A grupėje užima antrąją vietą. Lydere išlieka Rusijos rinktinė, kuri atidarymo rungtynėse net 5:0 nušlavė Saudo Arabiją.