Pasaulio čempionatas: Švedija startavo pergalingai
Po 12 me­tų per­trau­kos į pa­sau­lio čem­pio­na­tą su­grį­žu­si Šve­di­jos rink­ti­nė star­ta­vo per­ga­lin­gai. Niž­nij Nov­go­ro­de vy­ku­sio­se F gru­pės rung­ty­nė­se šve­dai 1:0 nu­ga­lė­jo Pie­tų Ko­rė­ją. Rung­ty­nių nu­ga­lė­to­ją nu­lė­mė su VAR pa­gal­ba pa­skir­tas 11 me­trų bau­di­nys.

Švedijos rinktinė buvo aktyvesnė visų rungtynių metu ir jau pirmajame kėlinyje turėjo realių progų pasižymėti. Pietų Korėjos vartams grasino Marcusas Bergas, tačiau prieš pertrauką rezultatas buvo lygus 0:0.

Antrajame kėlinyje Pietų Korėjos futbolininkai buvo aktyvesni, bet taip per visas rungtynes nei karto ir nesmūgiavo į vartų plotą.

65 minutę švedai galiausiai įgijo pranašumą, kai teisėjas, pasitaręs su VAR, paskyrė 11 metrų baudinį. Pakartojimo metu buvo akivaizdu, kad Min-Woo Kimas neleistinai griovė varžovą baudos aikštelėje.

Andreas Granqvistas realizavo 11 metrų baudinį ir pelnė pirmą švedų įvartį pasaulio čempionate nuo 2006 metų.

Po šios pergalės Švedija tapo F grupės lydere. Kovos grupėje prasidėjo sensacinga Meksikos pergale 1:0 prieš pasaulio čempionus vokiečius.