Pasaulio čempionatas: Rusija nugalėjo Egiptą
Ru­si­jos fut­bo­lo rink­ti­nė na­muo­se ga­li nu­trauk­ti pra­keiks­mą ir pir­mą kar­tą is­to­ri­jo­je pa­tek­ti į pa­sau­lio čem­pio­na­to aš­tunt­fi­na­lį. Ru­sai Sankt Pe­ter­bur­ge 3:1 nu­ga­lė­jo Egip­tą ir pra­ktiš­kai už­si­ti­kri­no ke­lia­la­pį į ki­tą eta­pą. Egip­tie­čiai su­griu­vo po įvar­čio į sa­vus var­tus ir ne­beat­si­tie­sė, nors čem­pio­na­te de­biu­ta­vęs Mo­ha­me­das Sa­lah ir rea­li­za­vo 11 me­trų bau­di­nį.

Pirmajame kėlinyje rusai buvo kiek aktyvesni, bet Egipto rinktinė sugebėjo apsiginti ir kėlinio pabaigoje patys atakavo drąsiau.

Tačiau kertinė klaida antrojo kėlinio pradžioje nulėmė rungtynių baigtį. 47 minutę į savus vartus apmaudžiai įsimušė Egipto rinktinės kapitonas Ahmedas Fathy. Futbolininkas bandė apsaugoti vartus nuo rusų išpuolio, bet pasiuntė kamuolį į savo vartus. Tai buvo jau penktas įvartis į savus vartus šiame pasaulio čempionate.

Sutrikę egiptiečiai po 10 minučių praleido du įvarčius iš eilės. Pirma, paliktas laisvas Denisas Čeryševas mušė jau trečią įvartį šiame čempionate ir susilygino su rezultatyviausiu žaidėju Cristiano Ronaldo. Dar po dviejų minučių pasižymėjo ir Artiomas Dziuba.

72-ąją minutę intrigą sugrąžinti bandė Mohamedas Salah, kuris realizavo 11 metrų baudinį, kurį pats ir uždirbo. Tai buvo pirmasis Egipto rinktinės įvartis pasaulio čempionate nuo 1990 metų.

Egipto rinktinės lyderis praleido pirmąsias čempionato rungtynes, kurias egiptiečiai 0:1 pralaimėjo Urugvajui.

Rusijos rinktinė su 6 taškais yra vienvaldė A grupės lyderė. Antri su 3 taškais kol kas žengia urugvajiečiai.