Paaiškėjo vyrų krepšinio rinktinės dvyliktukas
Lie­tu­vos vy­rų krep­ši­nio rink­ti­nės vy­riau­sia­sis tre­ne­ris Dai­nius Ado­mai­tis iš­si­rin­ko dvy­li­ka krep­ši­nin­kų, ku­rie jau penk­ta­die­nį pra­dės pa­si­ruo­ši­mą Pa­sau­lio tau­rės at­ran­kos rung­ty­nėms su Kroa­ti­jos ir Ny­der­lan­dų rink­ti­nė­mis.

Į galutinę komandos sudėtį pateko ir Deividas Gailius, kurio nebuvo pirminiame kandidatų sąraše.

„Mums trūko šios pozicijos žaidėjo, o Deivido privalumas tas, kad jis gali žaisti per dvi-tris pozicijas. Be to, jis jau yra rungtyniavęs atrankos rungtynėse, žino mūsų žaidimo sistemą, tas tikrai palengvins darbą“, – sakė D. Adomaitis.

D. Gailius žaidė Pasaulio taurės atrankos rungtynėse su Kosovo ir Lenkijos rinktinėmis ir per susitikimą vidutiniškai pelnydavo 8 taškus bei atkovodavo 4,5 kamuolio.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė sėkmingai įveikė pirmąjį Pasaulio taurės atrankos etapą ir iškovojo visas šešias pergales. Lietuviai antrąjį atrankos etapą pradės rugsėjo 14 dieną rungtynėmis išvykoje su Kroatijos rinktine, o rugsėjo 17 dieną „Siemens“ arenoje lauks dvikova su Olandijos ekipa.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treniruočių stovykla prasidės rugsėjo 7 dieną Vilniuje, o jau po dviejų dienų „Siemens“ arenoje lietuviai kontrolinėse rungtynėse išmėgins jėgas su Latvijos nacionaline komanda.

Rinktinės dvyliktukas: Mantas Kalnietis, Lukas Lekavičius, Deividas Gailius, Renaldas Seibutis, Adas Juškevičius, Edgaras Ulanovas, Rokas Giedraitis, Egaras Želionis, Eimantas Bendžius, Mindaugas Kuzminskas, Artūras Gudaitis ir Evaldas Kairys.