Madrido „Real“ išsigelbėjo paskutinę minutę
Čem­pio­nų ly­gos ket­virt­fi­na­ly­je Mad­ri­do „Real“ klu­bas po dra­ma­tiš­kos ko­vos eli­mi­na­vo Tu­ri­no „Ju­ven­tus“ ko­man­dą.

Po pergalės Turine rezultatu 3:0, „Real“ futbolininkai pilnai kontroliavo situaciją. Tačiau kovingumą pademonstravę „Juventus“ futbolininkai Madride sugebėjo įmušti tris sykius be atsako.

Atrodė, kad komandoms teks žaisti pratęsimą, bet tuomet teisėjas iš Anglijos Michaelas Oliveris į „Juventus“ vartus skyrė 11 m baudinį už Mehdi Benatios pražangą. Pykčio nesuvaldęs „Juventus“ vartininkas Gianluigi Buffonas buvo išvarytas iš aikštės, o į jo vietą stojęs Wojciechas Szczęsny komandos neišgelbėjo. Cristiano Ronaldo realizavo 11 m baudinį. „Real“ pralaimėjo 1:3, bet triumfavo pagal dviejų rungtynių bendrą rezultatą (4:3).

Kitos trečiadienio ketvirtfinalio rungtynės vyko gerokai ramiau. Miuncheno „Bayern“ namie su „Sevilla“ sužaidė lygiosiomis 0:0 ir pateko į pusfinalį, nes pirmąsias rungtynes svečiuose buvo laimėję 2:1.

Be „Real“ ir „Bayern“, stipriausių ketverte žais ir „Roma“ bei „Liverpool“. Čempionų lygos pusfinalio burtai bus traukiami penktadienį.