Lietuvos atstovai – pasaulio taurės nugalėtojai
Ru­si­jos mies­te Če­lia­bins­ke vy­ko pa­sau­lio spor­ti­nių šo­kių fe­de­ra­ci­jos (WDSF) pro­fe­sio­na­lų ly­gos (PD) stan­dar­ti­nių šo­kių gru­pės pa­sau­lio tau­rės var­žy­bos, ku­rio­se nu­ga­lė­jo Lie­tu­vos at­sto­vai Do­na­tas Vė­že­lis ir Li­na Chat­ke­vi­čiū­tė (Kau­no „Sū­ku­rys“), su­rin­kę 190,1 ba­lo.

Antrą vietą užėmė vokiečiai Simone Segatori ir Annette Sudol, gavę 189,05 balo, o bronzos medalius laimėjo Bjornas Bitschas ir Ashli Williamson iš Danijos (186,85 balo).

Finale taip pat šoko Lenkijos ir Rusijos atstovai. Varžybose dalyvavo 22 poros.

Tuo pat metu vyko ir WDSF reitingo varžybos, kuriose, „International Open“ kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto“) laimėjo sidabro medalius.

Grupėje geriausiai pasirodė Konstantinas Gorodilovas ir Dominika Bergmannova iš Estijos, o trečią vietą užėmė rusai Mstislavas Kazakovas ir Alena Kazakova. Grupėje varžėsi 91 pora.

Rusijos sostinėje Maskvoje vyko WDSF jaunimo iki 21 metų dešimties šokių grupės pasaulio čempionatas, kuriame Lietuvos šokėjai Einoras Degutis ir Valery Mishel Petruna (Gargždų „Rolina“) pateko į finalą ir užėmė penktą vietą.

Grupės čempionais tapo rusai Semenas Kržanovskis ir Jelizaveta Lychina, antrą vietą užėmė kiti Rusijos atstovai Olegas Čženas ir Alina Agejeva, o trečia vieta atiteko rusams Glebui Bannikovui ir Marijai Smirnovai. Čempionate dalyvavo 70 porų.

Dar vienos WDSF reitingo varžybos savaitgalį vyko Palangoje. Jose Lietuvos šokėjų poros tapo prizininkėmis ir finalininkėmis. Jaunimo standartinių šokių grupėje Tomas Paulius ir Paulina Gerčaitė (Kauno „Sūkurys“) laimėjo sidabro medalius, Deimantas Murauskas ir Kamilė Dunskytė (Šiaulių „Šypsena“) užėmė ketvirtą, o Rytis Dzemyda ir Kornelija Dobrovolskytė (Kauno „Sūkurys“) – šeštą vietą.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „Kandela“) laimėjo bronzos medalius, o Arnas Rimkevičius ir Agnė Abromavičiūtė (Šiaulių „Šypsena“) užėmė penktą vietą.