LFF generalinis sekretorius traukiasi
Lie­tu­vos fut­bo­lo fe­de­ra­ci­jos (LFF) – vėl per­mai­nos. Ge­ne­ra­li­nio se­kre­to­riu­mi dir­bęs Ne­ri­jus Du­naus­kas nu­spren­dė už­leis­ti sa­vo par­ei­gas.

Kalbos apie galimą N. Dunausko pasitraukimą sklido jau anksčiau. Esą trauktis generalinį sekretorių skatino opozicija, kurioje lyderių vaidmuo priklauso Tauragės bei Marijampolės apskričių federacijų vadovams Arūnui Pukeliui ir Žydrūnui Buzui. Jiedu žiniasklaidoje ne kartą kaltino N. Dunauską lėšų švaistymu bei ragino atsistatydinti.

Galų gale šia savaitę LFF pranešė, kad N. Dunauskas palieka savo postą, o taip pat yra kviečiamas tapti prestižinių kursų „The Executive Master in Sport Governance“ (MESGO) dalyviu. Kursai rengiami bendradarbiaujant su tarptautinėmis futbolo, krepšinio, rankinio, tinklinio ir ledo ritulio federacijomis.

Iki šiol vykusias keturias MESGO kursų sesijas yra baigę tik du Lietuvos sporto atstovai. N. Dunauską į prestižinius kursus delegavo ir Lietuvos atstovo kursus finansuoja Europos futbolo asociacijų sąjunga (UEFA). Būtent su UEFA organizacija N. Dunauskas ir sieja tolesnę savo karjerą.

„MESGO kursai prasidėjo rugsėjį ir pirmoji sesija vyko Paryžiuje. Iš viso numatytos devynios sesijos ne tik Europoje, bet ir kituose žemynuose. Dėl didelio krūvio derinti kursus ir LFF generalinio sekretoriaus pareigas tapo sudėtinga“, – tinklapis lff.lt cituoja N. Dunauską

Buvęs futbolininkas ir FIFA kategorijos teisėjas N. Dunauskas Lietuvos futbolo federacijoje pradėjo dirbti 2001 metais. Jis ėjo LFF vaikų ir jaunių skyriaus vadybininko, Varžybų ir renginių skyriaus vadovo, o nuo 2016 metų sausio – generalinio sekretoriaus pareigas.

„Nuo Lietuvos futbolo nenutolsiu. Mūsų futbolui reikalingas permainas stengiuosi įgyvendinti tose srityse, kur esu sukaupęs daugiausia patirties“, – teigė N. Dunauskas.

Savo pareigas jis oficialiai eis iki spalio 16 dienos.

Kas taps naujuoju LFF generaliniu sekretoriumi, artimiausiu metu spręs federacijos Vykdomasis komitetas.