L. Williamso vedamas „Neptūnas“ Kėdainiuose šventė užtikrintą pergalę
Klai­pė­dos „Nep­tū­no“ ko­man­da to­liau ne­už­lei­džia aukš­čiau­sių po­zi­ci­jų ir sve­čiuo­se už­ti­krin­tai 83:69 įvei­kė Kė­dai­nių „Ne­vė­žį“ 

Tik pačioje mačo pradžioje „Nevėžis“ žengė koja kojon su varžovais (7:6), o nuo to laiko leido „Neptūnui“ pabėgti ir per pusę ketvirčio pelnė vos 2 taškus – 9:22. Klaipėdiečiai toliau baudė ir tolimais metimais, ir prasiveržimais, o Lorenzo Williamsas tapo pagrindiniu „Neptūno“ ginklu, pastaruoju metu demonstruojančiu puikią sportinę formą – 50:29.

Po didžiosios pertraukos „Nevėžis“ atrodė geriau: nors „Neptūnas“ ir turėjo solidų pranašumą (55:34), jį pamažinti pavyko, kadangi svečių puolimas buvo pastabdytas – 50:62. Nors triuškinti savęs Kėdainių komanda nebeleido, tačiau pergalingo pranašumo „Neptūnas“ taip ir neiššvaistė.

„Neptūno“ komandą vėl į priekį tempė L. Williamsas, pelnęs 18 taškų (3/4 dvit., 4/4 trit.,), atkovojęs 5 kamuolius, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 27 naudingumo balus per 27 minutes.

Po 10 taškų prie pergalės pridėjo Simas Galdikas, Tomas Delininkaitis ir Osvaldas Olisevičius, po 9 – Laimonas Kisielius ir Jerai Grantas.

Laurynui Beliauskui mačas buvo labai nesėkmingas: per 22 minutes buvo pramesti keturi dvitaškiai, tritaškis, atkovoti 4 kamuoliai, tačiau 2 klaidos ir 5 pražangos leido surinkti tik minus 7 naudingumo balus.

„Nevėžiui“ 13 taškų pelnė Martynas Varnas, 12 – Nikita Balašovas, 9 – Regimantas Miniotas, 8 – Aidas Einikis, 7 – Johnas-Christopheris Fulleris.