L. Sakevičiūtės dvigubas dublis Šiauliuose vainikuotas „Hoptrans-Sirenų“ pergale
Sa­vait­ga­lį Lie­tu­vos mo­te­rų krep­ši­nio tau­rę iš­ko­vo­ju­sios Kau­no ra­jo­no „Hop­trans-Si­re­nos“ (18–5) sėk­min­gai žen­gia ir Lie­tu­vos mo­te­rų krep­ši­nio ly­go­je (LMKL). Man­to Šer­niaus auk­lė­ti­nės sve­čiuo­se 78:52 (14:5, 20:14, 21:17, 23:16) pra­no­ko Šiau­lių „Šiau­lių-Uni­ver­si­te­to“ (0–22) klu­bą.

Šiame susitikime „Hoptrans-Sirenoms“ negalėjo padėti įžaidėja Arina Bilotserkivska.

Mačo pradžia nebuvo rezultatyvi abiems komandos, o įpusėjus ketvirčiui garliaviškių persvara buvo minimali – 6:5. Antroje ketvirčio dalyje Evelinos Januševičiūtės ir Rasos Žemantauskaitės-Matlašaitienės taškai leido „Hoptrans-Sirenoms“ atitrūkti, o šiauliečių taškų bagažas nepakito – 14:5.

Antrajame ketvirtyje ir toliau į priekį bėgo „Hoptrans-Sirenos“, kurios netruko susikrauti ir dviženklę persvarą – 20:8. Nors šeimininkių puolimas ir suaktyvėjo, tačiau garliaviškės arti varžovių neprisileido. Kėlinį tolimais metimais baigė Eglė Malašauskė ir Rasa Knyzaitė, o tai leido prieš antrąją mačo dalį „Hoptrans-Sirenoms“ turėti 15 taškų pranašumą – 34:19.

Po ilgosios pertraukos garliaviškės ir toliau kontroliavo žaidimą, o netrukus jų persvara pasiekė ir 20 taškų – 43:23. Vaizdas aikštelėje keitėsi mažai, o „Hoptrans-Sirenos“ diktavo tempą ir toliau – 51:31. Prieš lemiamą ketvirtį viešnių persvara buvo įtikinama – 55:36.

Lemiamas ketvirtis tapo tik formalumu, per kurį „Hoptrans-Sirenos“ išlaikė susikrautą solidžią persvarą – 62:46. Iki pat mačo pabaigos neatsipalaidavusios garliaviškės dar padidino pranašumą ir įsirašė užtikrintą pergalę – 78:52.

„Šiauliai-Universitetas“: Brigita Sinickaitė ir Enrika Matiukaitė (7 atk. kam.) po 13, Urtė Bukauskaitė 8 (6 atk. kam.), Dominyka Paliulytė 7.

„Hoptrans-Sirenos“: Evelina Januševičiūtė 17, Dovilė Saurazaitė 15 (9 rez. perd.), Livija Sakevičiūtė 14 (12 atk. kam.), Kristė Druskytė 8.