Kuvalda nuo savo seno arsenalo nupūtė dulkes
„Lau­kia įspū­din­gas re­gi­nys“, – akį pa­mer­kia vie­nas pa­jė­giau­sių Lie­tu­vos ko­vo­to­jų Ser­ge­jus Mas­lo­bo­je­vas, iš­gir­dęs klau­si­mą, ar jau yra su­kur­tas di­dy­sis ko­vos pla­nas prieš bru­ta­liais no­kau­tais pa­gar­sė­ju­sį ma­ro­kie­tį Nou­red­di­ne'ą Aj­naou.

Įspūdingų fizinių duomenų kovotojas iš Afrikos profesionaliame ringe savo meistriškumą jau rodė 20 kartų. Net 17 sykių N. Ajnaou šventė pergales, iš jų 12 – nokautais.

Grėsmingasis lietuvio varžovas jau spėjo pareikšti, kad išanalizavo S. Maslobojevo kovas ir jo stiliuje atrado nemažai spragų. „Švęsiu lengvą pergalę“, – teigė marokietis.

Kuris kovotojas ją švęs, paaiškės šį šeštadienį (kovo 17 dieną) Vilniaus „Siemens“ arenoje vyksiančiame tarptautiniame turnyre „Bushido Vilnius 2018“.

– Iki turnyro liko trys dienos – kaip vyksta pasirengimas kovai? – bushido.lt pasiteiravo Kuvaldos pravardę turinčio Sergejaus Maslobojevo.

– Paskutinė savaitė visada labai sunki. Per 3–4 savaites mes nualiname organizmą sunkiu darbu, o paskutinę savaitę vyksta atsistatymas, kurio metu reikia galutinai sureguliuoti svorį. O tai reiškia dietą, maisto bei vandens ribojimą. O svarbiausia yra sustyguoti psichologiją. Per paskutines pasiruošimo dienas analizuoji būsimą kovą, mąstai. Tai sekina. Stengiuosi savo varžovų neanalizuoti, kad galėčiau daugiau laiko skirti sau – nenoriu apsikrauti nereikalingomis mintimis.

– Kas buvo sunkiausia pasiruošimo laikotarpiu?

– Kaip visada – sunkiausia suderinti visus darbus su sportu ir likti be poilsio... Ačiū Dievui, atsirado geri žmonės, kurie prisidėjo prie pasirengimo mane paremdami. Jų dėka susimažinau darbo krūvį. Dievas mato, yra dar nuoširdžių bei gerų žmonių. Ačiū jiems.

– Kokios kovos ringe tikitės šįkart?

– Jei susitvarkysiu su psichologija, tikiuosi labai dinamiškos kovos, kuri palepins ne vieno žiūrovo akį. Todėl dabar dirbu su įvairiais „coucheriais“, nes noriu susistyguoti savo vidinį pasaulį. O su tvarkingu bei tvirtu vidiniu pasauliu galiu laisvai šturmuoti išorinį.

– Mėgstate nustebinti žiūrovus eidamas į ringą. Ar šįkart vilniečiai gali tikėti staigmenos?

– Kiekvieną kartą stengiuosi, jog tai būtų geras šou: pakviečiu vieną ar kitą atlikėją gyvai sudainuoti įkvepiantį kūrinį. Bet šį kartą, manau, daina bus gyva iš savęs. Salėje neliks nė vieno abejingo. Žiūrovai, tikiu, pakils nuo savo kėdžių. Kūrinys? Pakentėkite, iki šeštadienio liko visai nedaug.

– Prieš kelias savaites varžovas teigė žinantis visas jūsų spragas. Ar spėjote jas „užglaistyti“?

– Tiesą sakant, ne! Daug ko ir nesistengiau užglaistyti, bet paskutines kelias savaites vieną senai užmirštą „naujovę“ prikėliau ir įdėjau daug darbo ją šlifuodamas. Labai tikiuosi, kad į ringą eisiu labai geros emocinės būklės ir sugebėsiu judėti taip, kaip šiuo metu skraidau treniruotėse. Laukia įspūdingas reginys. Spragos? Lai jos būna! Ar žinote nors vieną holivudinį filmą be intrigos?