Kovotojas Igoris Osininas: „Neturiu jokios baimės“
„Rin­ge ti­krai nie­ko nau­jo ne­pa­ma­ty­siu, – nu­si­šyp­so ko­vo­to­jas Igo­ris Osi­ni­nas. – Tie­siog džiau­giuo­si man su­teik­ta ga­li­my­be spor­tuo­ti, to­bu­lė­ti ir ruo­šis ko­voms“.

„Sparta Gym“ auklėtinis šiuo metu įtemptai rengiasi lapkričio 17 dieną Vilniuje, „Siemens“ arenoje vyksiančiai kovai „Hero's KOK World Series“ turnyre. Ringe jis susitiks du daugkartiniu Lenkijos bei pasaulio pilno kontakto kikbokso čempionu Sebastianu Samila.

„Pasiruošimas vyksta įtemptai, – teigė kovotojas. – Šiuo metu su visa komanda rengiamės tiek fiziškai, tiek techniškai. Žinoma, kiekvienas atskirai ruošiamės psichologiškai. Tiesą pasakius, man nesvarbu, su kuo kovoti ringe. Mano treniruočių partneriai yra labai stiprūs, todėl nėra skirtumo, ką sutiksiu ringe. Svarbiausia, kad esu ringe“.

Apie savo būsimą varžovą I. Osininas daug nežino. „Man visiškai nerūpi, kokius titulus turi varžovas. Nemeluoju, – nusijuokė sportininkas. – Einu kovoti savo malonumui. Juk mėgstu tai, ką darau“.

Paklaustas, ko tikisi iš būsimos kovos, I. Osininas atsakė atvirai: „Tikiuosi, kad viskas baigsi be traumų. Tiek man, tiek mano varžovui“.

„Šiame turnyre būsiu savimi, darysiu viską, ką moku, – kalbėjo I. Osininas. – Stipriosios mano pusės? Manau, tik po kovos galėsiu atsakysiu į šį klausimą. Neturiu jokios baimės. Juk žmonės kiekvieną dieną eina į darbą ir nebijo. Todėl ir aš į ringą žengiu tarsi į darbą. Jaučiu tik malonumą. Kokia gali būti baimė?“

Kovotojas prisipažino, kad iš publikos tikisi palaikymo bei geros energetikos. „Žinau, kad bus po kovos sulauksiu kritikos, tačiau būsiu dėkingas ir už ją. Esu dėkingas visiems ir palaikantiems, ir kritikuojantiems“, – sakė I. Osininas.