Kipre pralaimėjusi Marijampolės „Sūduva“ – kitame Čempionų lygos atrankos etape
Čem­pio­nų ly­gos at­ran­kos tur­ny­re de­biu­ta­vu­si Ma­ri­jam­po­lės „Sū­du­va“ pa­sie­kė an­trą­jį eta­pą. Po įti­ki­na­mos per­ga­lės na­muo­se 3:1 Lie­tu­vos čem­pio­nams te­ko ge­ro­kai pa­varg­ti Kip­re. Ni­ko­si­jos APOEL klu­bas šven­tė per­ga­lę 1:0, ta­čiau bend­rą pers­va­rą 3:2 iš­sau­go­ju­si „Sū­du­va“ ta­po se­ri­jos nu­ga­lė­to­ja.

Kaitinant 34 laipsnių karščiui APOEL jau nuo pat rungtynių pradžios stengėsi įmušti greitą įvartį. Tiesa, jis krito tik 20-ąją minutę. Po Georgios Efremo perdavimo galva kamuolį į vartus nukreipė Mickaelis Pote.

Kipro komandai reikėjo dar vieno įvarčio, kad žengtų į kitą etapą. APOEL jį karštligiškai medžiojo ir iš viso atliko net 26 smūgius „Sūduvos“ vartų link, 11 iš jų – į vartų plotą.

Marijampolės ekipa visų rungtynių metu tik 4 kartus smūgiavo APOEL vartų link. Tačiau „Sūduvos“ gynyba ir vartininko Ivano Kardumo užtikrintas žaidimas padėjo lietuviams išlaikyti palankų rezultatą.

Rungtynės Marijampolėje pasibaigė „Sūduvos“ pergale 3:1 po trijų Rigino Cicilia įvarčių.

Marijampolės klubas antrajame Čempionų lygos atrankos etape susitiks su Belgrado „Crvena Zvezda“ arba Jūrmalos „Spartaks“ klubu. Pirmosios šių ekipų rungtynės baigėsi lygiosiomis 0:0.

APOEL klubas persikels į Europos lygos atranką, kur susitiks su Talino „Flora“ ekipa.