Ketvirtajame kėlinyje spurtavę „Ryto“ krepšininkai susitvarkė su „Pieno žvaigždėmis“
Dar vie­ną per­ga­lę „Bet­sa­fe-LKL“ čem­pio­na­te iš­ko­vo­jo Vil­niaus „Ry­to“ (12/4) krep­ši­nin­kai. Dai­niaus Ado­mai­čio auk­lė­ti­niai sa­vo na­mų are­no­je tik po at­kak­lios ko­vos 89:82 (23:21, 23:27, 23:15, 20:19) pa­lau­žė Pa­sva­lio „Pie­no žvaigž­džių“ (7/9) eki­pą.

Vilniečiams tai buvo trečioji pergalė paeiliui, tuo tarpu svečiai suklupo pirmą kartą po trijų iš eilės pasiektų laimėjimų.

Šiose rungtynėse aikštelėje jau pasirodė pasvaliečių lyderis Emmanuelis Omogbo. Legionierius iš Nigerijos dėl traumos nerungtyniavo nuo lapkričio vidurio. Vidurio puolėjas pelnė 4 taškus ir sugriebė 2 atšokusius kamuolius.

Abi komandos atrado savo lyderius atakuojant iš toli. Vilniaus komandoje tai sėkmingiausiai darė Rokas Stipčevičius (4/6, 66 proc.), „Pieno žvaigždžių“ gretose išsiskyrė Dagoberto Pena (5/8, 62 proc.).

Lemiamas rungtynių lūžis įvyko paskutinio kėlinio pradžioje – visų rungtynių metu netoli buvusius pasvaliečius tritaškiu nubaudė DJ Seeley, du taškus su pražanga pridėjo Arnas Butkevičius ir vilniečiai po ilgos pertraukos susigrąžino dviženklį pranašumą – 76:65. Vėliau komandos ir toliau keitėsi taikliais metimais, tačiau skirtumas ryškiai nesikeitė ir šeimininkai iškovojo pergalę 89:82.

„Rytas“: Rokas Stipčevičius – 16 (5 rez. perd., 4/6 tritaškiai), Martynas Echodas ir DJ Seeley – po 14, Arnas Butkevičius – 13 (6 atk. kam.), Artsiomas Parakhouskis – 12;

„Pieno žvaigždės“: Jay'us Threattas – 21, Dagoberto Pena – 17 (5/8 tritaškiai), Tomas Lekūnas – 16, Yannickas Franke'as – 10.

Vilniečiai galingai pradėjo rungtynes ir netruko susikrauti dviženklio pranašumo (15:5). Tačiau svečių tai iš vėžių neišmušė, jie čia pat surengė atkarpą 7:0 ir priartėjo (15:12). Antroje kėlinio pusėje pasvaliečiai šeimininkams įgauti pagreičio neleido ir po pirmojo ketvirčio vilniečių persvara siekė tik 2 taškus – 23:21.

Antrame kėlinyje „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai ir toliau sėkmingai rinko taškus tiek iš po krepšio, tiek ir iš trijų taškų zonos, o tai netrukus leido jiems po ilgos pertraukos išsiveržti į priekį – 30:29. Čia pat du tritaškius pridėjo ir Dagoberto Pena ir svečių pranašumas šoktelėjo iki 7 taškų – 36:30. „Rytas“ sugebėjo panaikinti deficitą ir net išsiveržė į priekį, tačiau kėlinio finiše sėkmingiau sužaidė pasvaliečiai išsaugojo nedidelį pranašumą – 48:46.

Po pertraukos vilniečiai netruko panaikinti turimo deficito ir greitai susikrovė 7 taškų persvarą – 57:50. Tiesa, pasvaliečiai daugiausiai Tomo Lekūno pastangomis vėl atsitiesė – 57:57. Antroje kėlinio dalyje daugiausiai Roko Stipčevičiaus ir DJ Seeley pastangomis šeimininkai kiek nutolo ir po trijų kėlinių pirmavo 69:63.