Ketvirtajame kėlinyje pabėgę „Šiauliai“ nugalėjo „Dzūkiją“
Di­džią­ją rung­ty­nių da­lį be­si­ve­jan­čių vaid­me­ny­je bu­vę „Šiau­liai“ šven­tė per­ga­lę „Bet­sa­fe-LKL“ čem­pio­na­te.

Ketvirtajame kėlinyje atitolę Antano Sireikos auklėtiniai namuose 86:76 nugalėjo turnyrinės lentelės kaimynus, Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkus.

Debiutines rungtynes „Dzūkijos“ gretose sužaidė amerikietis Alanas Wigginsas. Puolėjas per 5 aikštelėje praleistas minutes taškais nepasižymėjo

Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai – įpusėjus pirmajam kėliniui svečiai turėjo vieno taško pranašumą (11:10). Antroje ketvirčio dalyje sėkmingiau rungtyniavo „Dzūkija“, po pirmųjų dešimties minučiu susikrovusi 7 taškų persvarą (24:17). Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje apsivertė aukštyn kojomis – „Šiauliai“ laimėjo kėlinį 10 taškų ir persvėrė rezultatą savo naudai – 39:36.

Po ilgosios pertraukos žaidimas vyko taškas į tašką, o trečiąjį kėlinį tritaškiu su sirena baigė „Šiauliai“ (61:63). Lemiamame ketvirtyje aikštės šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir laimėję kėlinį 25:13 šventė užtikrintą pergalę – 86:76.