Keturi „Arsenal“ įvarčiai per pusvalandį
An­tra­me pa­gal ran­gą že­my­no fut­bo­lo klu­bų tur­ny­re taip pat pra­si­dė­jo ket­virt­fi­na­lio var­žy­bos.

Pirmosiose rungtynėse solidžią pergalę pasiekė Anglijos klubas Londono „Arsenal“, namie 4:1 nugalėjęs Maskvos CSKA iš Rusijos.

Visi penki mačo įvarčiai buvo įmušti dar pirmame kėlinyje. O „Arsenal“ futbolininkai visus keturis savo tikslius smūgius atliko per pusvalandžio atkarpą nuo 9 iki 35 minutės. Po dublį pelnė Aaronas Ramsey (9 ir 28 min.) bei Alexandre'as Lacazette'as (23 ir 35 min.).

„Susikrovėme solidų pranašumą prieš atsakomąsias rungtynes. Visi žinome, kad žaisti Rusijoje būna labai sunku. Tačiau į Maskvą vyksime būdami padėties šeimininkais“, – džiaugėsi A. Ramsey.

Per kitus susitikimus pergales taip pat iškovojo namie žaidę klubai. Vokiečių „Leipzig“ 1:0 palaužė prancūzų „Marseille“, ispanų Madrido „Atletico“ 2:0 įveikė portugalų Lisabonos „Sporting“, o rezultatyviausiame mače italų Romos „Lazio“ 4:2 nugalėjo „Salzburg“ iš Austrijos.

Atsakomosios ketvirtfinalio rungtyns vyks ateinantį ketvirtadienį, balandžio 12 dieną.