Jėgų pristigęs „Neptūnas“ krito Bairote
Klai­pė­dos „Nep­tū­nas“ (3–4) FI­BA Čem­pio­nų ly­gos rung­ty­nė­se Vo­kie­ti­jo­je ne­at­lai­kė var­žo­vų pa­siū­ly­to tem­po ir pa­ty­rė skau­džiau­sią se­zo­no ne­sėk­mę – 78:102 (15:24, 23:24, 22:30, 18:24) pri­pa­žin­tas Bai­roi­to „Me­di“ (3–4) krep­ši­nin­kų pra­na­šu­mas.

Uostamiesčio ekipa į duobę pateko jau pirmojo kėlinio pabaigoje, kuri prasitęsė ir antrajame ketvirtyje – 12:0 spurtavęs Vokietijos klubas įgijo 15 taškų pranašumą – 15:30.

„Neptūnas“ prieš ilgąją pertrauką deficitą sumažino beveik per pusę (30:38), o daugiausiai prie to prisidėjo 11 taškų per ketvirtį pelnęs Jerai Grantas.

Trečiąjį kėlinį „Medi“ pradėjo pelnydama 9 taškus be atsako (38:57) – po šios atkarpos varžovai šeimininkavo namų arenoje, o jėgų pristigęs „Neptūnas“ į rungtynes nebesugrįžo.

Dar vieną solidų mačą sužaidė Klaipėdos ekipos vidurio puolėjas J. Grantas, pelnęs 19 taškų (8/12 dvit.).

„Neptūnui“ nesėkme pažymėtame mače nepavyko sulaikyti varžovų priekinės linijos žaidėjų – „Medi“ realizavo net 72,3 proc. dvitaškių (34 iš 47).

Kitas rungtynes uostamiesčio ekipa žais artėjantį šeštadienį, kuomet „Betsafe-LKL“ pirmenybėse išvykoje susikaus su Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkais. Tai bus paskutinė dvikova prieš rinktinių pertrauką.

„Neptūnas“: Jerai Grantas 21 (8/12 dvit.), Tomas Delininkaitis 15 (3/4 trit.), Lorenzo Williamsas, Gytis Masiulis ir Simas Galdikas – po 7.

„Medi“: Adonis Thomasas 21 (6/6 dvit.), Hassanas Martinas 19 (8/8 dvit.), De’Monas Brooksas (5/6 dvit.) ir Davidas Stocktonas – po 13.