Jaunių rinktinei – amerikiečio pamokos
Po Ka­lė­dų Lie­tu­vos jau­nių iki 18 me­tų le­do ri­tu­lio rink­ti­nė pra­dės reng­tis IIA di­vi­zio­no pa­sau­lio pir­me­ny­bėms, ku­rios ba­lan­dį vyks Elek­trė­nuo­se.

Artėjant rinktinės stovyklai paaiškėjo visi jos dalyviai ir būsimos stovyklos planas. Į Elektrėnus gruodžio 26–29 dienomis turėtų susirinkti 32 Lietuvos jaunių rinktinės kandidatai.

Rinktinės stovykloje netrūks ir pirmą kartą nacionalinės komandos marškinėlius užsivilksiančių žaidėjų.

Naujasis U-18 nacionalinės rinktinės treneris amerikietis Dougas Boulangeris jau anksčiau buvo minėjęs, jog sieks geriau pažinti ledo ritulininkus ne tik ant ledo, bet ir už jo ribų, o dėl to per artimiausias dienas bus bandoma rasti laiko individualiems pokalbiams su visais rinktinės kandidatais.

Į stovyklą atvyksiančių žaidėjų, be treniruočių, lauks trenerių pateikiamos vaizdo peržiūros bei dvejos draugiškos rungtynės. Į Elektrėnus atvyksta Lenkijos bendraamžiai, kurie mūsų šalies atstovams iššūkį mes du kartus. Pirmosios rungtynės vyks gruodžio 28 dieną 19 val., o antroji dvikova numatyta kitą dieną 13 valandą.

Stovykla gruodžio pabaigoje – pirmasis jaunių rinktinės pasirengimo pasaulio čempionatui Elektrėnuose etapas. Būtent šiame mieste vyks ir didžiausias šios rinktinės testas: balandžio 7–13 dienomis lietuviai kovos pasaulio čempionato IIA diviziono turnyre, o jų varžovai bus Rumunijos, Lenkijos, Pietų Korėjos, Estijos ir Ispanijos ledo ritulininkai.

Laukiant svarbiausių kovų buvo priimtas sprendimas ir dėl jaunių rinktinės vadovo pozicijos. Asociacijos „Hockey Lietuva“ tarybos balsavimu nuspręsta šias pareigas patikėti Petrui Nausėdai.

„Lietuvos žinių“ inf.