Jauniai susipažino su nauju treneriu
Tik šių me­tų lap­kri­čio vi­du­ry­je Lie­tu­vos jau­nių iki 18 me­tų rink­ti­nės tre­ne­riu pa­tvir­tin­tas 30-me­tis ka­na­die­tis Dou­gas Bou­lan­ge­ris šven­ti­niu lai­ko­tar­piu at­vy­ko į Elek­trė­nus, kur 32 jau­nie­siems mū­sų ša­lies le­do ri­tu­li­nin­kams va­do­vaus ke­tu­rių die­nų sto­vyk­lo­je.

Šveicarijoje dirbantis treneris jau antrą Šv. Kalėdų dieną lipo ant Elektrėnų arenos ledo ir vedė pirmą treniruotę aštuoniolikmečių rinktinės kandidatams.

D. Boulangeriui dirbti su jaunaisiais Lietuvos ledo ritulininkais padeda Lietuvos vyrų rinktinės treneriui Danieliui Lacroix padėjęs kanadietis Mike'as McNamara bei lietuviai – Mindaugas Kieras ir Dovydas Kulevičius.

Ketvirtadienį trenerių štabas su žaidėjais dirbo jau visą dieną: buvo surengta rytinė bei vakarinė treniruotės, tarp kurių įsiterpė ir vaizdo peržiūros seansas.

„Buvau sužavėtas vyrukų atsidavimu, mačiau patenkintus žaidėjus, o aš buvau laimingas dėl to, kaip jie dirbo. Manau, kad turime daug potencialo su šia komanda. Dabar mes esame susitelkę į progresą, o sunkiai dirbant per tam tikrą laiką ateis ir rezultatai“, – sakė D. Boulangeris.

Pagrindinis trenerio tikslas – geriau susipažinti su ledo ritulininkais bei išsiaiškinti jų stiprybes.

Lietuvos aštuoniolikmečių rinktinė ruošiasi kitų metų balandžio 7–13 dienomis Elektrėnuose vyksiančiam pasaulio jaunių II A diviziono čempionatui. Lietuviai dėl kelialapio į pirmąjį divizioną kovos su Rumunijos, Lenkijos, Pietų Korėjos, Estijos ir Ispanijos bendraamžiais.