I. Vaitkus buvo arti trigubo dublio, o „Šiauliai“ tritaškiais palaužė „Dzūkiją“
Aly­taus „Dzū­ki­ja“ (6/11) pu­sę ket­vir­to­jo kė­li­nio rin­ko taš­kus be at­sa­ko, ta­čiau vė­liau še­šis tri­taš­kius pa­tai­kę ir įsi­bė­gė­ję „Šiau­liai“ (3/14) „Bet­sa­fe-LKL“ iš­ko­vo­jo per­ga­lę na­muo­se 87:76.

„Šiauliams“ tai – trečioji sezono pergalė, kuri leido prisivyti Kėdainių „Nevėžį“ (3/13).

Ignas Vaitkus iš viso pelnė 20 taškų, atkovojo 9 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko 34 naudingumo balus. Jam tai – naudingiausios karjeros rungtynės „Betsafe-LKL“, o taip pat pagerintas buvo ir rezultatyvių perdavimų asmeninis rekordas.

Alytiškiai beveik 5 minutes ketvirtame kėlinyje neleido šeimininkams pelnyti nė taško, bet galiausiai spurtą 10:0 nutraukė Kristupo Žemaičio tritaškis – 63:67. Nuo tada jau šiauliečiai įsišaudė bei perėmė rungtynių kontrolę: pataikė ir I. Vaitkus, ir K. Žemaitis, ir Karolis Lukošiūnas – 72:67. Abi komandos naudojosi tolimais metimais, o šiauliečiai toliau pirmavo (78:72) ir pergalės varžovams nebeatidavė. Vien K. Lukošiūnas šiame ketvirtyje pridėjo tris tolimus metimus.

Pirmoje mačo dalyje „Šiauliai“ nuolat pirmavo, o vienu metu buvo įgiję 12 taškų persvarą (24:12). „Dzūkija“ varžovų bandymus atitrūkti stabdė ir turimą deficitą vis mažino, tačiau po dviejų kėlinių šiauliečiai pirmavo 4 taškais, o šią persvarą išlaikyti labiausiai padėjo aštuoni tolimi metimai, iš kurių keturis pataikė I. Vaitkus.