Į aikštę sugrįžęs E. Ulanovas padėjo „Žalgiriui“ sutriuškinti „Juventus“
Ne­pai­sant nuo­sta­bių Min­dau­go Kup­šo rung­ty­nių, po il­go­sios per­trau­kos už­si­kū­ręs Kau­no „Žal­gi­ris“ (31/4) įti­ki­na­mai su­sit­var­kė su Ute­nos „Ju­ven­tus“ (13/23) eki­pa. Šio­se rung­ty­nė­se į aikš­tę su­grį­žo ko­jos trau­mą iš­si­gy­dęs Ed­ga­ras Ula­no­vas, ku­ris pa­dė­jo kau­nie­čiams pa­siek­ti sep­tin­tą­ją per­ga­lę iš ei­lės.

Du kėlinius vargęs „Žalgiris“ 82:56 (19:16; 15:17; 22:7; 26:16) susitvarkė su svečiais iš Utenos, kurie sužaidė nerezultatyviausias savo sezono rungtynes „Betsafe-LKL“ čempionate. Antrąją rungtynių pusę „Žalgiris“ laimėjo net 48:23.

Praėjusią savaitę susižeidęs ir vienas rungtynes praleidęs E. Ulanovas šiame susitikime aikštėje praleido 20 minučių ir per jas pelnė 6 taškus bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Juventus“ ekipos šiose rungtynėse neišgelbėjo ir puikiai žaidęs M. Kupšas. Aukštaūgis pelnė 21 tašką (8/12 dvit.) atkovojo 14 kamuolių, blokavo net 5 metimus ir surinko net 37 naudingumo balus.

„Juventus“ ekipa po dviejų kėlinių, dėka Jono Zako metimo per visą aikštę, turėjo tik minimalų deficitą (33:34). Vis dėlto po pertraukos „Žalgiris“ pademonstravo savo tikrąjį veidą ir trečiąjį kėlinį laimėjo net 22:7.

Prieš ketvirtąjį kėlinį kauniečiai turėjo užtikrintą pranašumą – 56:40. Lemiamo ketvirčio metu žalgiriečiai neleido savo varžovams priartėti arčiau, o Šarūnas Jasikevičius leido pasireikšti ir jauniesiems komandos krepšininkams.

Ramiai rungtynių pabaigoje žaidę jaunieji žalgiriečiai tik padidino kauniečių persvarą ir padėjo „Žalgiriui“ iškovoti jau 31-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Šiose rungtynėse be E. Ulanovo į aikštę sugrįžo ir Vasilije Micičius. Š. Jasikevičius dar praėjusią savaitę atskleidė, kad į gynėjo koją įsimetė infekcija. Taip pat vienas rungtynes praleidęs serbas šiame susitikime pelnė 14 taškų ir buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas. Vis dėlto gynėjas suklydo net 6 kartus.

„Žalgiris“: Vasilije Micičius 14 (6 kld.), Beno Udrihas 11, Antanas Kavaliauskas 10, Paulius Valinskas 8, Roas Jokubaitis 7 (4 rez. perd.).

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 21 (8/12 dvit., 14 atk. kam., 5 blk., 37 n.b.), Dovis Bičkauskis 11 (6 rez. perd., 8 kld.), Dino Pita, Jonas Zakas ir Maksimas Kornijenko po 5.

„Žalgirio“ ekipoje sugebėjo pasižymėti visi 12 aikštėje pasirodę krepšininkai.

Šį kartą Š. Jasikevičius poilsio suteikė dvi savaites iš eilės naudingiausiam „Betsafe-LKL“ krepšininkui Brandonui Daviesui, Kevinui Pangosui ir Aaronui White‘ui.

Šiose rungtynėse kauniečiai kur kas geriau atakavo iš dviejų taškų zonos. Lietuvos čempionai realizavo 56% dvitaškių (28/50), kai svečiai iš Utenos – vos 32% (12/37). Pataikymas iš dviejų taškų zonos leido „Žalgiriui“ atliktu žymiai daugiau rezultatyvių perdavimų – 21:13.

Šios rungtynės nieko nelėmė nė vienai komandai. Tiek „Žalgiris“, tiek „Juventus“ jau žino būsimus ketvirtfinalio varžovus. Kauniečiai susikaus su Kėdainių „Nevėžiu“, o „Juventus“ – su Vilniaus „Lietuvos rytu“.