H. Vikšraičiui čempiono titulą užstoja tik moldavas
Vie­nas ge­riau­sių Lie­tu­vos ko­vo­to­jų Hen­ri­kas Vikš­rai­tis pra­ėju­sių me­tų ko­vo mė­ne­sį lai­mė­jo „KOK World GP“ tur­ny­rą svo­rio ka­te­go­ri­jo­je iki 71 ki­log­ra­mo ir įgi­jo tei­sę ko­vo­ti dėl čem­pio­no ti­tu­lo.

Ši kova turėjo vykti lapkričio mėnesį, tačiau vasarą klubo „Sparta Gym“ auklėtinis Londone patyrė rimtą traumą kovodamas su Anglijos čempionu Nikolasu Mendesu.

Lapkričio 16 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje žiūrovai matė H. Vikšraičio sugrįžimą į ringą. Tuomet lietuvis daugkartinį Graikijos K-1 čempioną Andreasą Mavropoulousą įveikė nokautu.

Šiuo metu svorio kategorijoje iki 71 kilogramo čempiono titulas priklauso sportininkui iš Moldovos Vitalijui Matei.

Tačiau viskas gali pasikeisti kovo 16 dieną Vilniuje, „Siemens“ arenoje, nes organizatoriai skelbia apie V. Matei ir H. Vikšraičio titulinę dvikovą.

Pergalės atveju Henrikas taptų antru lietuviu, kuriam priklausytų KOK čempiono diržas. Šiuo metu tokį diržą (svorio kategorijoje iki 93 kg) turi Sergejus Maslobojevas, kuris kovo mėnesį rungsis superkovoje.

Henrikas Vikšraitis gali tapti antru lietuviu, kuriam priklausytų KOK čempiono diržas.

Taip pat jau žinoma, kad turnyre Vilniuje į ringą dar lips sunkiasvoris Tomas Pakutinskas, Igoris Osininas, perspektyvusis Mindaugas Narauskas, muaitai atstovas Sigitas Gaižauskas. Visi minėtieji praėjusių metų lapkritį dalyvavo tradiciniame bušido turnyre „Hero's & KOK World Series“ ir iškovojo pergales. Tąkart pagrindinėje kovoje vienas pajėgiausių šalies sportininkų S. Maslobojevas nugalėjo brazilą Rafaelį de Souzą Xavierą. I. Osininas jau pirmame raunde nokautavo lenką Sebastianą Samilą. Sunkiasvoris T. Pakutinskas ringe nespėjo kaip reikiant apšilti su 142 kg sveriančiu ukrainiečiu Igoriu Kukuriziaku. Teisėjas dvikovą nutraukė jau po pirmos minutės, kai svečias iš Ukrainos nebandė priešintis ir tik saugojo savo veidą. M. Narauskas teisėjų sprendimu nugalėjo lenką Tomaszą Zamyslowskį, o S. Gaižauskas antrame raunde nokautavo baltarusį Aleksejų Vavreniuką.