Greta Tamašauskaitė apgynė snaiperės vardą LMKL tritaškių konkurse
Ma­ri­jam­po­lės „Sū­du­vos“ at­sto­vė Gre­ta Ta­ma­šaus­kai­tė – an­trus me­tus pa­ei­liui taik­liau­sia Lie­tu­vos mo­te­rų krep­ši­nio ly­gos (LMKL) tri­taš­ki­nin­kė.

„Manau, kad šiais metais buvo sunkiau, kadangi šių metų varžovės buvo šiek tiek pajėgesnės. Jaučiau spaudimą metant antra finale, pirmieji metimai neįkrito, tada prasidėjo dar didesnis jaudulys, bet viskas gerai baigėsi“, – sakė dukart iš eilės laimėjusi G. Tamašauskaitė.

Gynėja pirmajame etape surinko 15 taškų bei kartu su 13 taškų pelniusi Klaipėdos „Fortūnos“ krepšininke Andra Gabalytė žengė į finalą.

Pastaroji pirmoji atliko finalinę seriją, kurios metu pelnė 10 taškų.

Po jos ant parketo žengusi G. Tamašauskaitė savo pagrindinės konkurentės rezultatą pasiekė dar prieš paskutiniąją seriją iš aikštės kampo, o atsistojus prie šios atžymos „Sūduvos“ krepšininkė antruoju metimu aplenkė A. Gabalytę bei iš viso triumfavo surinkus 13 taškų.

„Pridėjo motyvacijos nors parsivežti nors vieną prizą, – pripažino G. Tamašauskaitė, kartu „Sūduva“ LMKT finale 67:71 pralaimėjusi Kauno r. „Hoptrans-Sirenoms“. – Ela Briedytė tikrai patarimų nestokoja, dalijo juos ne tik šiandien, bet ir susitinkant salėje. Tai – didelis juos nuopelnas.“

Tritaškių konkurso rezultatai:

Pirmas etapas

Urtė Bukauskaitė (Šiaulių „Šiauliai-Universitetas“) – 8

Andra Gabalytė (Klaipėdos „Fortūna“) – 13

Gintarė Jasiunskaitė (Kauno „Aistės-LSU“) – 11

Laurita Jurčiūtė (Vilniaus „Kibirkštis“) – 6

Dovilė Saurazaitė (Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“) – 10

Greta Tamašauskaitė (Marijampolės „Sūduva“) – 15

Rita Žilinskaitė (Ukmergės „Vilkmergė“) – 12

Finalas

Andra Gabalytė (Klaipėdos „Fortūna“) – 10

Greta Tamašauskaitė (Marijampolės „Sūduva“) – 13