Geriausi 2017-ųjų Lietuvos rankininkai – Aidenas Malašinskas ir Brigita Ivanauskaitė
Kaip ir kas­met Lie­tu­vos ran­ki­nio fe­de­ra­ci­ja kar­tu su par­tne­riais  „Hum­mel“ vyk­dė ge­riau­sius šių me­tų ran­ki­nin­kus bei ran­ki­nin­kes. Spor­to ša­kos mė­gė­jai bal­sus už sa­vo fa­vo­ri­tus ga­lė­jo ati­duo­ti in­ter­ne­ti­nia­me bal­sa­vi­me, o li­ku­sią da­lį spren­di­mo pri­ėmė ran­ki­nio eks­per­tų ko­mi­si­ja.

Geriausiu 2017 – ųjų metų rankininku antrus metus iš eilės išrinktas Čempionų lygoje rungtyniaujantis Aidenas Malašinskas. Tiesa, internetiniame balsavime Aidenas liko antras, į priekį praleisdamas Valdą Drabavičių, tačiau ekspertų balsai situaciją pakeitė kardinaliai. Ekspertai Drabavičiui skyrė tik ketvirtąją vietą ir bendroje įskaitoje jie kartu su Jonu Truchanovičiumi dalinasi 2–3 vietas. Aidenas Malašinskas 2017 metais su Lietuvos rinktinės aprangą į aikštę išbėgo net 9 rungtynėse ir viso pelnė net 62 įvarčius. Įsimintiniausios jo rungtynes šiais metais buvo Belgijoje, kuomet į varžovų vartus kamuolį pasiuntė net 13 kartų ir taip ženkliai prisidėjo prie svarbios rinktinės pergalės.

Moterų balsavime intrigos buvo dar daugiau ir viską nulėmė vos minimali balsų persvara. Didžiąją dalį laiko internetiniame balsavime tarp Brigitos Ivanauskaitės ir Laimos Bernatavičiūtės buvo kelių balsų persvarą, tačiau finišo tiesiojoje vis tik Garliavoje rungtyniaujanti L. Bernatavičiūtė atitrūko ir šį balsavimą laimėjo. Vis tik kaip ir praėjusiais taip ir šiais metais Laimai to nepakako. Nors ekspertų balsai pasiskirstė taipogi labai tolygiai, tačiau jie Laimai skyrė 3 vietą, o 1–2 vietas dalinosi po lygiai balsų surinkusios Brigita Ivanauskaitė ir Marija Gedroit. Susumavus visus rezultatus Brigita Ivanauskaitė puse taško aplenkė į Lietuvos čempionato viršūnę Garliavos ekipą atvedusią Bernatavičiūtė, o trečia liko nuo Bernatavičiūtės taipogi vos puse taško atsilikusi Vokietijoje rungtyniaujanti Marija Gedroit. Brigita Ivanauskaitė geriausia šalies rankininke išrenkama jau antrą kartą. Tokį pat apdovanojimą ji buvo gavusi 2015 – aisiais metais, pernai geriausia buvo išrinkta Diana Šatkauskaitė, kuri šiais metais liko ketvirta.

Be tradicinių geriausio rankininko bei rankininkės rinkimų, šiemet papildomai buvo renkama geriausia metų komanda bei gražiausias epizodas. Metų komandos rinkimuose intrigos nebūta – tiek ekspertų, tiek internetiniame balsavime dominavo puikiai šiais metais atrodžiusi Lietuvos vyrų rinktinė. Antrąją vietą užėmė Klaipėdoje rungtyniavusi Lietuvos merginų U17 komanda, trečios liko Lietuvos moterys. Gražiausiu epizodu išrinktas Aideno Malašinsko bei Valdo Drabavičiaus derinys „žemė – oras“ (peržiūrėti įvartį).

Geriausiems metų rankininkams LRF partneris „Hummel“ įteiks 200 eu. čekius. Viso internetiniame balsavime šiais metais savo nuomonę išreiškė netoli 800 rankinio mylėtojų.