Gerą gynybą pademonstravęs „Rytas“ nepasigailėjo „Skycop“
Vil­niaus „Ry­to“ eki­pa tę­sia per­ga­lin­gą žy­gį „Bet­sa­fe-LKL“ pir­me­ny­bė­se. Šį kar­tą Lie­tu­vos vi­ce­čem­pio­nai ne­pa­si­gai­lė­jo am­bi­cin­gai čem­pio­na­tą pra­dė­ju­sios Prie­nų „Sky­cop“ eki­pos.

Itin gerai gynyboje dirbę vilniečiai supančiojo „Skycop“ ir iškovojo pergalę 95:66 (24:13; 25:14; 25:16; 21:23).

Prieniškiai jau antrose rungtynėse iš eilės strigo puolime. Nors pirmose sezono rungtynėse „Skycop“ pelnė 93 taškus, tačiau paskutinėse dvejose rungtynėse į varžovų krepšį įmetė vidutiniškai 58,5 taško per susitikimą.

Vilniečiai rungtynes pradėjo itin gerai, o 9 taškus per pirmą kėlinį pelnęs Dominique‘as Suttons padėjo „Rytui“ po pirmų 10 minučių turėti dviženklį pranašumą (24:13).

Antrajame kėlinyje „Rytas“ įjungė dar aukštesnę pavarą ir ketvirtį laimėjo 25:14, o į ilgąją pertrauką išėjo turint itin komfortabilų pranašumą (49:27). Po ilgosios pertraukos „Rytas“ apsukų nemažino ir pradėjo triuškinti varžovus iš Prienų – 74:43.

Ketvirtasis kėlinys tarp komandų liko tik formalumas, o jo metu „Ryto“ treneris Dinius Adomaitis leido pasireikšti ir jaunesniems krepšininkams.

Bene geriausiai šuo šansu pasinaudojo jauniausias lygos krepšininkas Marekas Blaževičius, kuris vos per 15 minučių surinko 13 taškų ir atkovojo 4 kamuolius. Šešias ir aštuonias minutes šiose rungtynėse atitinkamai žaidė Aistis Piliauskas ir Lukas Kvedaravičius.