Galingai ketvirtajame kėlinyje spurtavusi „Skycop“ parbloškė „Lietkabelį“
Prie­nų „Sky­cop“ vi­sų rung­ty­nių me­tu bu­vo be­si­ve­jan­čių­jų vaid­me­ny­je, o vie­nu me­tu tu­rė­jo ir dvi­ženk­lį de­fi­ci­tą. Vis dėl­to 18:4 spur­tas ket­vir­ta­ja­me kė­li­ny­je pa­dė­jo prie­niš­kiams pa­lauž­ti Pa­ne­vė­žio „Liet­ka­be­lį“.

„Skycop“ savo pranašumą „Cido“ arenoje įrodė tik po atkaklios kovos 81:73 (14:17; 20:21; 18:19; 29:16).

Abi komandos kovėsi taškas į tašką pirmuosius du kėlinius ir po 20 minučių „Lietkabelis“ turėjo nežymų pranašumą – 38:34. Vis dėlto aikštės šeimininkai antrąją rungtynių dalį pradėjo spurtu 11:2 ir įgijo dviženklį pranašumą (49:36).

„Skycop“ po tokio smūgio nepasimetė ir atsakė tokia pačia atkarpa varžovams (11:2) bei sušvelnino atsilikimą iki 4 taškų – 47:51.

„Skycop“ apsukų nemažino ir ketvirtajame kėlinyje, o po galingo 18:4 spurto prieniškiai išsiveržė 68:61. Tačiau šios persvaros išlaikyti nesugebėjo ir svečiai.

Po Sauliaus Kulviečio dvitaškio, likus žaisti 90 sekundžių, švieslentėje degė lygybė – 71:71.

Komandos po to apsikeitė rezultatyviomis atakomis, o likus žaisti mažiau negu minutę iki ketvirčio pabaigos Darjušas Lavrinovičius išvedė svečius į priekį (75:73). „Skycop“ sugebėjo apsiginti, o „Lietkabelis“ buvo priverstas imtis pražangų taktikos.

Nors Martynas Gecevičius pataikė tik vieną baudą, po minutės pertraukėlės Žygimantas Janavičius perėmė kamuolį, o greitoje atakoje dar du tašus pridėjo tas pats M. Gecevičius.