Galingai finišavusi „Juventus“ KMT antrąjį etapą pradėjo tvirta pergale prieš „Nevėžį“
Ka­ra­liaus Min­dau­go tau­rės an­tra­sis eta­pas star­ta­vo Ute­nos „Ju­ven­tus“ ko­man­dos per­ga­le. Žyd­rū­no Ur­bo­no auk­lė­ti­niai po pui­kaus pa­sku­ti­nio ket­vir­čio sve­čiuo­se 77:56 (21:17, 14:14, 19:15, 23:8) nu­ga­lė­jo Kė­dai­nių „Ne­vė­žį“.

Atsakomasis mačas vyks lapkričio 21 dieną Utenoje. Kas pateks į KMT ketvirtfinalį, paaiškės susumavus abiejų mačų rezultatus.

Du pirmieji ketvirčiai buvo atkaklūs ir abi komandos maksimaliai buvo pasiekusios nebent 5 taškų pranašumą. Vėliau „Juventus“ ėmė tolti: pasipylė tritaškiai, kuriuos pataikė ir Dovis Bičkauskis, ir Arvydas Šikšnius, sėkmingai į žaidimą įsijungė Gytis Radzevičius, pasižymėjęs įspūdingu bloku, todėl skirtumas greitai tapo dviženklis – 54:44.

„Nevėžio“ deficitas buvo sumažėjęs (50:56), tačiau trumpam, o Marius Runkauskas paleido labai skaudų tritaškį, leidusį „Juventus“ įgauti rekordinę mačo persvarą – 64:52. Galingai užbaigtas kėlinys leido uteniškiams tik padidinti pranašumą ir turėti tvirtą persvarą prieš atsakomąjį mačą.

„Juventus“ komandai po 14 taškų pelnė Dovis Bičkauskis (6 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Arvydas Šikšnius. Tiesa, pastarasis mačą baigė ant atsarginių suoliuko dėl išnaudoto pražangų limito.

13 taškų surinko Karolis Guščikas, 11 – Alexandras Hamiltonas, 8 – Marius Runkauskas (1/4 trit.).

„Nevėžis“ turėjo du aiškiai išreikštus lyderius – Martynas Varnas ir Gabrielius Maldūnas pelnė po 16 taškų bei atkovojo po 6 kamuolius. Po 6 taškus taip pat pridėjo Valdas Vasylius, Chauncey Collinsas ir Nikita Balašovas.