Europos treko čempionatas: S. Krupeckaitė ir M. Marozaitė – šeštos, o O. Baleišytė – 14-a
Glaz­ge (Jung­ti­nė Ka­ra­lys­tė) vyks­tan­čio de­vin­to­jo Eu­ro­pos dvi­ra­čių tre­ko čem­pio­na­to mo­te­rų ko­man­dų sprin­to lenk­ty­nė­se penk­ta­die­nį Lie­tu­vos at­sto­vės Si­mo­na Kru­pec­kai­tė ir Mig­lė Ma­ro­zai­tė, ku­rias tre­ni­ruo­ja Dmi­trij Leo­pold, užė­mė šeš­tą vie­tą. 

Atrankos varžybose, kuriose dalyvavo 10 komandų, panevėžietės buvo taip pat šeštos. Jos du ratus įveikė per 33,761 sek. Pirmajame etape, į kurį pateko aštuonios komandos, S. Krupeckaitė ir M. Marozaitė (33,569 sek.) 0,701 sek. nusileido Ukrainos atstovėms Liubov Basovai ir Olenai Starikovai (32,868 sek.), kurios atrankoje buvo trečios, ir pasitraukė iš kovos dėl medalių. Tarp pirmajame etape pralaimėjusių komandų lietuvės buvo antros. Joms atiteko šešta vieta. Penktą vietą užėmė Prancūzijos, septintą – Ispanijos, o aštuntą – Lenkijos dviratininkės.

Nyderlandai (33,121 sek.) pirmajame etape įveikė Prancūziją (33,160 sek.), Vokietija (33,012 sek.) – Lenkiją (33,998 sek.), o Rusija (32,417 sek.) – Ispaniją (33,703 sek.). Dėl aukso kovos Rusija ir Ukraina, o dėl bronzos – Vokietija ir Nyderlandai.

S. Krupeckaitė ir M. Marozaitė užpernai Europos čempionate Prancūzijoje iškovojo bronzą.

Moterų 10 km (40 ratų) skrečo rungtyje Olivija Baleišytė, pranokusi aštuonias varžoves, užėmė 14-ą vietą.

Auksą iškovojo dukart šios rungties pasaulio čempionė olandė Kirsten Wild. Sidabro medalį pelnė britė Emily Kay, o bronzos – belgė Jolien d’Hoore.

Europos pirmenybėse Glazge dalyvauja šeši Lietuvos atstovai.