Emocingame principinių varžovų mūšyje „Lietuvos rytas“ patiesė „Žalgirį“
„Bet­sa­fe-LKL“ čem­pio­na­to ly­de­rių akis­ta­to­je – su­dė­tin­ga, bet la­bai sal­di Vil­niaus „Lie­tu­vos ry­to“ (19–4) per­ga­lė. Pri­nci­pi­nių var­žo­vų akis­ta­to­je Ri­mo Kur­ti­nai­čio auk­lė­ti­niai na­muo­se 75:68 pa­lau­žė Kau­no „Žal­gi­rį“ (20–3).

Emocingame ir įtemptame mūšyje nugalėtojai sprendėsi paskutiniosiomis minutėmis. Po nesėkmingos rungtynių pradžios atsitiesęs „Lietuvos rytas“ likus žaisti 2 minutes pirmavo 69:65.

Tuomet svarbų dvitaškį pataikė Loukas Mavrokefalidis, o Brandonui Daviesui įmetus tik vieną baudos metimą iš dviejų, skirtumą dvitaškiu sušvelnino Kevinas Pangosas – 68:71.

Tuomet Travisas Petersonas realizavo du baudų metimus, o kauniečiams sėkmingai užpulti varžovų krepšio jau nebepavyko.

Į pergalę vilniečius vedęs T. Petersonas atakavo be klaidų. Amerikietis per 32 minutes pelnė 21 tašką (7/7 dvitaškiai, 4/4 tritaškiai, 3/3 baudos) ir atkovojo 4 kamuolius.

Antrą kartą iš eilės „Žalgirį“ įveikusi sostinės ekipa prisivijo čempionato lyderius turnyrinėje lentelėje. Dabartinius šalies čempionus nuo Rimo Kurtinaičio kariaunos jau skiria tik dvi pergalės.

Vilniaus klubas „Betsafe-LKL“ pirmenybėse pasiekė jau 11-ąją pergalę paeiliui. Už nesėkmę antrajame rate revanšo nepasiekę kauniečiai nesugebėjo pratęsti 8 pergalių serijos.

Pirmojo kėlinio pradžioje siautėjusio Axelio Toupane‘o dėka „Žalgiris“ spurtavo 13:0 bei atitrūko 23:9. Antrajame ketvirtyje svečiai pridėjo spurtą 7:0 ir pradėjo triuškinti varžovus 30:14.

Iki didžiosios pertraukos „Lietuvos rytui“ pavyko sugrįžti į rungtynes. Penki iš eilės Traviso Petersono taškai inicijavo šeimininkų spurtą 18:2, kurio dėka rezultatas tapo lygus – 32:32.

Netrukus vilniečiai jau buvo priekyje, kai T. Petersono tritaškis persvėrė rezultatą 38:35. Po didžiosios pertraukos ekipos jau žaidė taškas į tašką, o ketvirtojo kėlinio viduryje „Lietuvos rytas“ spurtavo 7:0 ir išsiveržė į priekį 65:60.