E. Jankauskas džiaugiasi – įvarčių sausra baigėsi
Lie­tu­vos re­zer­vi­nė vy­rų fut­bo­lo rink­ti­nė vieš­na­gę Šri Lan­ko­je bai­gė. Na­cio­na­li­nės ko­man­dos tre­ne­ris Ed­ga­ras Jan­kaus­kas sa­vo aki­mis įver­ti­no fut­bo­li­nin­kus, ku­rie at­ei­ty­je ga­lė­tų pa­pil­dy­ti ir pa­grin­di­nę ko­man­dą.

„Labai naudinga išvyka, mes pamatėme žaidėjus, kurių savo gretose neturėjome, čia yra mūsų artimiausias rezervas ir mes turime juos pažinti“, – sakė E. Jankauskas.

Treneris tikino galėjęs įvertinti kandidatus tarptautinėse rungtynėse ir pažiūrėti, kaip jie elgiasi tokiose situacijose.

„Svarbiausia, kad žaidėjai pajuto tarptautinių rungtynių svarbą ir įtampą. Mes juos pamatėme. Aišku, ne visiems dar atėjo laikas būti pagrindinės komandos žaidėjais, tačiau tai buvo žingsnis jos link. Tikiuosi, kad jau greitu metu mes daug iš jų pamatysime ir pagrindinėje komandoje“, – teigė E. Jankauskas.

Per antras draugiškas rungtynes Lietuvos B rinktinė po Lauryno Stonkaus ir Luko Artimavičiaus įvarčių 2:0 nugalėjo Šri Lankos rinktinę.

„Tai buvo geros rungtynės. Jautėsi, kad vaikinai atsigavo po neįprasto mums skrydžio, – pasakojo E. Jankauskas. – Kai žaidi antrą kartą su ta pačia rinktine, turi daugiau informacijos apie varžovą. Galėjome išnaudoti silpnas vietas, kurias pastebėjome per pirmą akistatą. Vyrai gerai kovojo, mums užteko 4–5 dienų, kad kolektyvas susiburtų. Pasiekėme pergalę, pagaliau nutraukėme įvarčių sausrą.“

Pirmas rungtynes Lietuvos rezervinė rinktinė su Šri Lanka sužaidė lygiosiomis 0:0.