Dviženklį pranašumą iššvaisčiusi „Juventus“ palaužė „Pieno žvaigždes“
Ute­nos „Ju­ven­tus“ eki­pa jau pir­ma­ja­me kė­li­ny­je įgi­jo dvi­ženk­lį pra­na­šu­mą, ta­čiau jo ne­iš­lai­kiu­si tu­rė­jo ge­ro­kai pa­pra­kai­tuo­ti dėl per­ga­lės prieš „Pie­no žvaigž­des“.

Geriau rungtynių pabaigą sužaidę uteniškiai iškovojo sudėtingą pergalę namuose 82:79.

Pasvaliečiai šiose rungtynėse turėjo daug problemų su Aleksandru Zacharovu bei Doviu Bičkauskiu, kurie atitinkamai pelnė 22 ir 20 taškų.

„Pieno žvaigždžių“ ekipos neišgelbėjo ir 17 taškų pelnęs Gintautas Sirutavičius bei po 15 pridėję Tomas Lekūnas ir Emmanuelis Omogbo.

Puikiai rungtynes pradėjusi „Juventus“ ekipa jau pirmajame kėlinyje spurtavo 18:0 ir pirmojo ketvirčio pabaigoje įgijo ir dviženklį pranašumą – 21:10.

Vis dėlto pasvaliečiai dar iki pertraukos sumažino deficitą ir sugrįžo į rungtynes (45:50). Trečiajame kėlinyje svečiai iš Pasvalio įjungė dar aukštesnę pavarą ir jau prieš lemiamą ketvirtį turėjo trijų taškų pranašmą (65:62).

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Juventus“ ekipa surengė spurtą 9:3 ir perėmė rungtynių iniciatyvą (76:70). Nors „Pieno žvaigždės“ sudėti ginklų nesiruošė, likus žaisti minutei iki susitikimo pabaigos pirmavo vis dar „Juventus“ – 80:78.

Vis dėlto pasvaliečiai apsigynė ir likus 24 sekundėms iki susitikimo pabaigos kontroliavo kamuolį. Tačiau Tomo Lekūno tolimas metimas skriejo pro šalį, Dovis Bičkauskis realizavo du baudų metimus ir „Juventus“ pasiekė pergalę.

„Juventus“: Aleksandras Zacharovas 22, Dovis Bičkauskis 20, Arvydas Šikšnius 15, Marius Runkauskas 10, Karolis Guščikas.

„Pieno žvaigždės“: Gytis Sirutavičius 17, Emmanuelis Omogbo (8 atk. kam.) ir Tomas Lekūnas po 15, Justinas Wattsas 9.