Dviratininkas R. Navardauskas – „Tour of Black Sea“ nugalėtojas
Dvi­ra­ti­nin­kas Ra­mū­nas Na­var­daus­kas ta­po Tur­ki­jo­je su­reng­tų dau­gia­die­nių lenk­ty­nių „Tour of Black Sea“ (UCI II ka­te­go­ri­ja) nu­ga­lė­to­ju. Lie­tu­vos rink­ti­nės ly­de­ris pa­sku­ti­nia­me, tre­čia­ja­me, eta­pe fi­ni­ša­vo sep­tin­tas ir iš­sau­go­jo pir­mą­ją po­zi­ci­ją, iš­ko­vo­tą pir­ma­ja­me eta­pe. Ra­mū­nas nu­ga­lė­jo ir „kal­nų ka­ra­liaus“ įskai­to­je, o taš­kų kla­si­fi­ka­ci­jo­je li­ko ket­vir­tas.

Antrą vietą bendrojoje įskaitoje užėmė šveicaras Mauro Schmid (Šveicarijos rinktinė, +18 sek.), o trečią – turkas Mustafa Sayar („Salcano Sakarya“, +23 sek.).

R. Navardauskas šiose lenktynėse Lietuvos rinktinei atstovavo kartu su penkiais „Klaipėdos“ jaunimo (iki 23 metų) komandos nariais. Rojus Adomaitis užėmė 28-ą, Justas Beniušis –29-ą, Mantas Januškevičius – 49-ą, Alanas Marcinkėnas – 54-ą, o Kasparas Punkrys – 57-ą vietas.

Trijų etapų lenktynes pradėjo 84 dviratininkai iš 15 komandų ir 12 šalių. Klasifikuoti 79 sportininkai.

Komandų įskaitoje pirmą vietą iškovojo Šveicarijos rinktinė, o Lietuvos rinktinė liko septinta.

R. Navardauskas šiose lenktynėse iš viso pelnė 49 pasaulio reitingo taškus.

Paskutinį etapą laimėjo turkas Batuhan Ozgur („Torku Sekerspor“). Jis 210 km nuvažiavo per 4 val. 33 min. 43 sek. (vid. greitis – 46,03 km/h). Septintas finišavęs R. Navardauskas nuo nugalėtojo atsiliko 1 sek. R. Adomaitis (+2 sek.) užėmė 11-ą, J. Beniušis (+2 sek.) – 13-ą, o M. Januškevičius (+3 sek.) – 34-ą vietas.