Dviejų pratęsimų trileris Klaipėdoje: „Neptūnas“ antrą kartą parklupdė „Žalgirį“
Klai­pė­dos „Nep­tū­nas“ (14–3) lie­ka šį se­zo­ną ne­įkan­da­mu rie­šu­tu Kau­no „Žal­gi­riui“ (15–2). Uos­ta­mies­čio klu­bas įspū­din­go­je dvie­jų pra­tę­si­mų dra­mo­je Lie­tu­vos čem­pio­nams su­da­vė an­trą­jį an­tau­sį iš ei­lės.

„Betsafe-LKL“ lyderių mūšyje Kazio Maksvyčio auklėtiniai po 50 minučių pareikalavusios kovos namuose šventė įsimintiną pergalę 98:93.

Antrajame pratęsime likus žaisti 2 minutes „Neptūnas“ reikšmingai atitrūko 94:89. Priešpaskutinę minutę „Žalgiris“ priartėjo 92:94, o prasidėjus paskutinei minutei svarbų metimą pataikė Džiugas Slavinskas – 96:92.

Likus žaisti 5 sekundes Brandonas Daviesas pataikė vieną baudos metimą (93:96), tyčia prametė antrąjį, bet Edgaras Ulanovas kovodamas dėl kamuolio prasižengė, o „Neptūno“ pergalę įtvirtino D. Slavinsko baudų metimai.

Nugalėtojus į priekį vedė karjeros Lietuvoje rungtynes sužaidęs Kyle'as Weaveris, kurio sąskaitoje – 24 taškai,4 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai, 7 perimti kamuoliai (LKL sezono rekordas) ir 38 naudingumo balai.

Permainingai besiklosčiusį susitikimą sėkmingiau pradėjo gerai besigynę klaipėdiečiai, kurie neleido varžovams atsidaryti savo taškų sąskaitos beveik pusę pirmojo kėlinio ir išsiveržė į priekį 6:0.

Pirmajame ketvirtyje net 10 kamuolių puolime atkovojęs „Neptūnas“ po spurto 11:2 antrajame kėlinyje atitrūko 23:16, bet „Žalgiris“ atsakė spurtu 16:4 bei pirmą kartą atsidūrė priekyje 32:27.

Po pertraukos kauniečiai pamėgino bėgti į priekį. Spurtas 6:0 leido įgyti dviženklę persvarą 44:34, bet prasidėjus lemiamam ketvirčiui Kazio Maksvyčio auklėtiniai įspūdingu spurtu 19:2 persvėrė rezultatą 72:64.

Visgi lemiamu metu svečiai spurtavo 12:3 ir prieš prasidedant paskutinei minutei vėl pirmavo 76:75. Po Mariaus Grigonio baudų metimų „Žalgiris“ buvo arti pergalės (78:76), bet likus žaisti 4 sekundes sudėtingą metimą nuo lentos įmetęs Kyle'as Weaveris išplėšė pratęsimą.

Pirmojo pratęsimo paskutinę minutę dvitaškiais apsikeitė Tomas Delininkaitis ir Artūras Milaknis (84:84), o per paskutines 24 sekundes „Neptūnas“ užpulti nesugebėjo, todėl komandoms teko žaisti antrąjį pratęsimą.