Du futbolininkai pašalinti iš Lietuvos rinktinės
Lie­tu­vos fut­bo­lo rink­ti­nės tre­ne­riams te­ko im­tis griež­tų sank­ci­jų. Šiuo me­tu Šri Lan­ko­je an­troms drau­giš­koms rung­ty­nėms su šios ša­lies rink­ti­ne be­si­ren­gian­ti Lie­tu­vos re­zer­vi­nė B rink­ti­nė at­sis­vei­ki­no su dviem žai­dė­jais.

Rinktinės treneriai už drausmės pažeidimus iš komandos treniruočių stovyklos pašalino Tadą Eliošių ir Vytautą Lukšą.

„Futbolininkų drausmės pažeidimai nėra ir nebus toleruojami, todėl teko priimti tokį griežtą sprendimą – pirmą per mano darbą Lietuvos rinktinėje, – teigė rinktinės vyriausiasis treneris Edgaras Jankauskas. – Drausmės pažeidimai yra nepagarba rinktinės kolektyvui, komandos draugams ir visam futbolui. Atvažiavome ne atostogauti. Į rezervinę rinktinę pakviesti jauni žaidėjai mums neįprastomis ir sunkiomis oro sąlygomis su užsidegimu lieja prakaitą treniruotėse, nori parodyti save, nori įrodyti, kad gali pretenduoti artimiausiu metu papildyti nacionalinę komandą. Deja, vyresni žaidėjai parodė nepagarbą visam kolektyvui ir tai privertė imtis griežčiausių priemonių – šalinti juos iš komandos“.

Lietuvos rinktinę priversti palikti „Jonavos“ futbolo klubo žaidėjai T. Eliošius ir V. Lukša jau išvyko iš Šri Lankos ir nedalyvaus draugiškose rungtynėse, kurios vyks trečiadienį.