D. Tarolio karjeros rungtynių neužteko – R. Seibučio pergalingas metimas atvedė „Neptūną“ į pergalę
Klai­pė­dos „Nep­tū­nas“ iš­si­gel­bė­jo iš ne­pa­vy­dė­ti­nos si­tua­ci­jos, pa­lau­žė iš­vy­ko­je Pa­ne­vė­žio „Liet­ka­be­lį“ ir su­sig­rą­ži­no na­mų aikš­tės pra­na­šu­mą. Do­na­to Ta­ro­lio, ku­ris su­žai­dė ge­riau­sias kar­je­ros rung­ty­nes, ve­da­ma „Liet­ka­be­lio“ eki­pa var­žo­vų ant pra­ra­jos slenks­čio nu­stum­ti ne­su­ge­bė­jo. Se­ri­jos re­zul­ta­tas iki tri­jų per­ga­lių ta­po ly­gus 1–1.

Pergalingą metimą pataikiusio Renaldo Seibučio dėka „Neptūnas“ po atkaklios kovos 71:69 (15:20; 18:14; 16:13; 22:22) įveikė „Lietkabelį“ ir į Klaipėdą grįš esant lygiam serijos rezultatui.

Likus dar pustrečios minutės iki rungtynių pabaigos rezultatas buvo lygus – 61:61, tačiau tritaškį smeigęs Tomas Delininkaitis išvedė savo ekipą į priekį. Kitoje aikštės pusėje nesustabdomai žaidęs D. Tarolis pataikė du baudų metimus, tačiau dviem taškais atsakė ir Brandonas Fieldsas (66:63).

Vis dėlto likus minutei Simas Jasaitis smeigė tritaškį ir rezultatą išlygino, tačiau jis pats savo aikštės pusėje prasižengė ir nusiuntė Edgarą Želionį prie baudų metimų linijos, kuris pataikė tik vieną (67:66).

Nors Dominikas Mavra „Lietkabelio“ atakos metu nepataikė, panevėžiečius išgelbėjo D. Tarolis. Aukštaūgis atkovojo kamuolį ir išvedė dar kartą „Lietkabelį“ į priekį. Vis dėlto „Neptūnas“ turėjo 23 sekundes atsakui, per kurias T. Delininkaitis išprovokavo pražangą ir pataikė abu baudų metimus (69:68).

Aikštės šeimininkams buvo likusios 9 sekundės, tačiau vos išsimetę kamuolį panevėžiečiai vos neprarado kamuolio, tačiau E. Želionis perėmęs jį užlipo ant galinės linijos. Po to Žanis Peineris išprovokavo pražangą, tačiau rezultatą sugebėjo tik išlyginti (69:69).

Renaldas Seibutis per likusias 6 sekundes prasiveržė į baudos aikštelę ir iš po krepšio pelnė sudėtingus, bet pergalingus taškus.