D. Suttono tritaškių banga nuplovė „Juventus“ pasipriešinimą
Tri­taš­kiais pra­pliu­pęs Do­mi­ni­que'as Su­tto­nas su­žai­dė ge­riau­sias se­zo­no rung­ty­nes, o jo ve­da­mas Vil­niaus „Ry­tas“ (13–4) “Bet­sa­fe-LKL“ iš­ko­vo­jo ket­vir­tą­ją per­ga­lę iš ei­lės.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai svečiuose 79:68 (24:17, 17:21, 21:16, 17:14) įveikė Utenos „Juventus“ (7–10)krepšininkus.

Nugalėtojus į priekį vedęs D. Suttonas per 25 minutes pelnė 22 taškus (5/6 tritaškiai), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 31 naudingumo balą.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė 22 taškus įmetęs Tomas Dimša.

Susitikimą geriau pradėjęs „Rytas“ antrojo kėlinio pradžioje atitrūko 31:19, tačiau uteniškiai kibo varžovams į atlapus ir privertė juos viso mačo metu prakaituoti.

Po pertraukos Žydrūno Urbono auklėtiniai sumažino atsilikimą iki minimumo (40:41), bet D. Suttono tritaškiai leido svečiams atstatyti dviženklę persvarą 58:48.

Utenos ekipa nenuleido rankų ir ketvirtajame kėlinyje, kuriame likus žaisti 3 minutes atsilikinėjo 66:73, bet D. Suttonas netrukus smeigė dar vieną tritaškį (76:66) ir mačo baigtis tapo aiški.